Motransa, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 9 m. 8 mėn.

Motransa - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 91,374 214,481 299,170 433,919 600,294 827,441 922,032 955,765
Pelnas prieš apmokestinimą 3,184 25,823 8,585 4,943 40,210 114,430 49,810 6,843
Grynasis pelnas 3,184 24,532 7,507 4,202 34,178 96,962 42,425 6,728
Nuosavas kapitalas 8,357 44,099 54,900 59,102 93,279 178,966 221,391 230,823
Įsipareigojimai 14,990 9,403 31,398 26,254 27,527 56,515 82,719 82,730
Ilgalaikis turtas 7,895 7,614 25,304 16,718 40,269 38,668 221,393 208,003
Trumpalaikis turtas 15,452 45,888 60,994 68,638 80,537 201,663 106,447 130,558
Turtas viso 23,347 53,502 86,298 85,356 120,806 240,331 327,840 338,561
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 134,876 147,996 152,336
Soc. draudimo įmokos - - - - - 46,073 53,529 57,918
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +119.2% +134.7% +39.5% +45.0% +38.3% +37.8% +11.4% +3.7%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 13.6% 45.9% 8.7% 4.9% 28.3% 40.3% 12.9% 2.0%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 38.1% 55.6% 13.7% 7.1% 36.6% 54.2% 19.2% 2.9%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 3.5% 11.4% 2.5% 1.0% 5.7% 11.7% 4.6% 0.7%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 3.5% 12.0% 2.9% 1.1% 6.7% 13.8% 5.4% 0.7%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 1.8 0.2 0.6 0.4 0.3 0.3 0.4 0.4
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 42,172 54,761 57,903 71,330 100,049 119,629 111,761 128,867

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Motransa - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-20 2026-09-21 71.19
2026-09-16 2026-09-17 71.19
2025-02-18 2025-02-19 4921.75
2024-12-22 2024-12-29 0.13
2024-12-17 2024-12-20 0.13
2024-11-18 2024-12-09 0.13
2024-10-24 2024-11-13 0.13
2024-08-21 2024-08-25 45.78
2024-08-19 2024-08-20 79.96
2024-07-24 2024-08-04 0.02
2024-04-16 2024-04-18 20.83
2024-03-18 2024-04-10 0.02
2024-02-19 2024-03-12 0.02
2024-01-23 2024-02-11 0.02
2023-10-17 2023-10-19 20.24
2021-12-16 2021-12-16 1409.18
2021-11-16 2021-12-15 2.85
2021-10-18 2021-11-14 2.85

Motransa - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-05-28 2026-05-28 0.15
2026-04-24 2026-05-22 0.15
2026-03-31 2026-04-23 0.71
2026-01-08 2026-01-24 0.06
2026-01-03 2026-01-07 37.9
2026-01-01 2026-01-02 0.07

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Motransa, UAB (kodas 304463372) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininio kelių transporto veiklą. 2025 m., naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo 955,8 tūkst. EUR pajamų, tai yra 3,7 % daugiau nei 2024 m. ir 15,5 % daugiau nei prieš dvejus metus. Grynas pelnas sumažėjo iki 6,7 tūkst. EUR, palyginti su 42,4 tūkst. EUR 2024 m. ir 97,0 tūkst. EUR 2023 m., todėl matomas ryškus pelningumo mažėjimas, nors pardavimai toliau augo. 2025 m. pelno marža siekė 0,7 %, kai 2024 m. ji buvo 4,6 %, o 2023 m. – 11,7 %. Turto suma padidėjo iki 338,6 tūkst. EUR, kai 2024 m. sudarė 327,8 tūkst. EUR, o 2023 m. – 240,3 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas pasiekė 230,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai liko 82,7 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 68,2 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,36, o turto apyvartumas – 2,82 karto. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 2,9 %, turto grąža – 2,0 %. Pajamos vienam darbuotojui siekė 136,5 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 961 EUR.