Venandi, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 9 m. 4 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Venandi, MB
Įmonės kodas
304544956
PVM kodas
LT100010996615
Registracijos adresas
Vilnius, Čimbariškių g. 4, LT-14193
Registracijos data
2017-06-01
Įmonės amžius: 9 m. 4 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Venandi"
Įmonės kodas: 304544956
Adresas: Vilnius, Čimbariškių g. 4, LT-14193
PVM mokėtojo kodas: LT100010996615
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Venandi, MB (įmonės kodas 304544956) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2017 m. birželio 1 d. Ji priskiriama mikro dydžio įmonėms nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, veikia privačios nuosavybės pagrindu, kai Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Bendrovė įsikūrusi Vilniuje, Čimbariškių g. 4, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą N.70.20.00 yra konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla.
2025 m. įmonė gavo 637,7 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 24,9 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelno marža siekė 3,9 %. Pajamos sumažėjo nuo 1,02 mln. Eur 2024 m. ir 1,28 mln. Eur 2023 m., tačiau grynasis pelnas pagerėjo, palyginti su 5,4 tūkst. Eur 2024 m., nors ir išliko gerokai mažesnis nei 115,5 tūkst. Eur 2023 m. 2025 m. nuosavas kapitalas tebebuvo neigiamas ir siekė -33,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 683,3 tūkst. Eur, turto vertė – 649,6 tūkst. Eur. Turte dominavo trumpalaikis turtas, kuris sudarė 647,5 tūkst. Eur.
2025 m. įmonė gavo 637,7 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 24,9 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelno marža siekė 3,9 %. Pajamos sumažėjo nuo 1,02 mln. Eur 2024 m. ir 1,28 mln. Eur 2023 m., tačiau grynasis pelnas pagerėjo, palyginti su 5,4 tūkst. Eur 2024 m., nors ir išliko gerokai mažesnis nei 115,5 tūkst. Eur 2023 m. 2025 m. nuosavas kapitalas tebebuvo neigiamas ir siekė -33,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 683,3 tūkst. Eur, turto vertė – 649,6 tūkst. Eur. Turte dominavo trumpalaikis turtas, kuris sudarė 647,5 tūkst. Eur.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Venandi, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Venandi, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.