Ksata - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 20,051 | - | 3,800 | 28,800 | 40,222 | 90,130 | 4,470 | 26,641 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -17 | -134 | 291 | 3,250 | 8,888 | 25,499 | -20,538 | -7,642 |
| Nuosavas kapitalas | -3,023 | 9,043 | -2,866 | 384 | 9,273 | 34,772 | 14,234 | 6,592 |
| Įsipareigojimai | 3,023 | 10,157 | 10,309 | 5,027 | 20,118 | 17,434 | 11,668 | 32,154 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 7,000 | 6,767 | 5,367 | 3,967 | 2,567 | 1,167 | 18,321 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 12,200 | 676 | 44 | 25,424 | 49,639 | 24,735 | 20,425 |
| Turtas viso | 0 | 19,200 | 7,443 | 5,411 | 29,391 | 52,206 | 25,902 | 38,746 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 10,499 | 3,486 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +37.3% | - | - | +657.9% | +39.7% | +124.1% | -95.0% | +496.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | -0.7% | 3.9% | 60.1% | 30.2% | 48.8% | -79.3% | -19.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | -1.5% | - | 846.4% | 95.8% | 73.3% | -144.3% | -115.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.1% | - | 7.7% | 11.3% | 22.1% | 28.3% | -459.5% | -28.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 1.1 | - | 13.1 | 2.2 | 0.5 | 0.8 | 4.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 20,051 | - | 3,800 | 28,800 | 40,222 | 90,130 | 4,470 | 26,641 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Ksata - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-16 | 2025-08-04 | 0.14 |
| 2025-06-17 | 2025-07-06 | 0.14 |
| 2025-06-11 | 2025-06-12 | 0.14 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 0.14 |
| 2025-05-16 | 2025-06-04 | 0.14 |
| 2025-05-04 | 2025-05-07 | 0.14 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.14 |
| 2025-02-18 | 2025-02-25 | 89.51 |
| 2022-04-25 | 2022-05-15 | 0.06 |
Ksata - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Ksata pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-28 | 2026-10-11 | 0.3 |
| 2026-08-28 | 2026-09-23 | 0.3 |
| 2026-07-30 | 2026-08-23 | 0.3 |
| 2026-06-28 | 2026-07-26 | 0.3 |
| 2026-05-28 | 2026-06-05 | 0.3 |
| 2026-05-26 | 2026-05-27 | 0.29 |
| 2026-05-01 | 2026-05-25 | 0.3 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 0.01 |
| 2026-03-29 | 2026-04-28 | 0.01 |
| 2026-02-27 | 2026-03-24 | 0.01 |
| 2026-02-21 | 2026-02-26 | 40.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Ksata, UAB (kodas 304635199) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 26,6 tūkst. Eur pajamų ir patyrė 7,6 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, todėl pelno marža buvo neigiama – 28,7%. Palyginti su 2024 m., kai pajamos siekė tik 4,5 tūkst. Eur, o nuostolis sudarė 20,5 tūkst. Eur, veiklos mastas pagerėjo, tačiau rezultatai išliko silpnesni nei 2023 m., kai pajamos buvo 90,1 tūkst. Eur, o grynasis pelnas – 25,5 tūkst. Eur. Trejų metų dinamika rodo kritimą nuo pelningumo 2023 m. iki nuostolių 2024 ir 2025 m., nors paskutiniais metais apyvarta atsitiesė. 2025 m. pabaigoje visas turtas siekė 38,7 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 6,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 32,2 tūkst. Eur, todėl balansas išliko įsiskolinęs. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 17,0%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 4,88, o turto apyvartumas – 0,69 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 26,6 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui buvo neigiamas, rodydamas išliekantį pelningumo spaudimą.