Monterėjus - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 100,000 | 2,500 | - | - | - | - | - |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -82 | - | - | - | - | - | -120,198 | -59,952 |
| Grynasis pelnas | -82 | 94,714 | -291 | -966 | -10,945 | -55,228 | -120,198 | -59,952 |
| Nuosavas kapitalas | 2,418 | 97,132 | 96,848 | 1,875 | -9,070 | -80,140 | -200,338 | -260,290 |
| Įsipareigojimai | 44 | 5,138 | 109 | 192 | 1,045,161 | 1,109,901 | 1,222,502 | 1,281,748 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2,462 | 102,270 | 96,957 | 2,067 | 1,036,091 | 1,033,557 | 1,026,164 | 1,025,339 |
| Turtas viso | 2,462 | 102,270 | 96,957 | 2,067 | 1,036,091 | 1,033,557 | 1,026,164 | 1,025,339 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 1,041 | 23 | 1,283 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -97.5% | - | - | - | - | - |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -3.3% | 92.6% | -0.3% | -46.7% | -1.1% | -5.3% | -11.7% | -5.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -3.4% | 97.5% | -0.3% | -51.5% | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 94.7% | -11.6% | - | - | - | - | - |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 100,000 | 2,500 | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Monterėjus - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-04-20 | 2026-04-21 | 2.68 |
| 2026-01-21 | 2026-01-22 | 13.40 |
| 2026-01-01 | 2026-01-20 | 13.18 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 13.18 |
| 2025-11-18 | 2025-12-15 | 9.61 |
| 2025-10-27 | 2025-11-17 | 6.04 |
| 2025-10-26 | 2025-10-26 | 6.02 |
| 2025-10-23 | 2025-10-25 | 6.04 |
| 2025-10-16 | 2025-10-22 | 6.02 |
| 2025-09-16 | 2025-10-15 | 2.45 |
| 2024-10-29 | 2024-11-11 | 5.63 |
| 2024-10-28 | 2024-10-28 | 5.48 |
| 2024-10-24 | 2024-10-27 | 5.63 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 5.48 |
| 2024-09-17 | 2024-10-15 | 2.74 |
| 2024-08-19 | 2024-09-12 | 8.74 |
| 2024-07-24 | 2024-08-18 | 6.00 |
| 2024-07-16 | 2024-07-23 | 5.97 |
| 2024-06-18 | 2024-07-15 | 3.23 |
| 2024-05-16 | 2024-06-17 | 0.49 |
| 2023-10-17 | 2023-11-06 | 2.02 |
| 2022-05-17 | 2022-06-08 | 2.16 |
| 2022-04-25 | 2022-05-16 | 6.04 |
| 2022-04-19 | 2022-04-24 | 5.99 |
| 2022-03-16 | 2022-04-18 | 3.83 |
| 2022-02-17 | 2022-03-15 | 1.67 |
Monterėjus - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-03-08 | 2026-03-08 | 48.2 |
| 2026-03-02 | 2026-03-07 | 75.2 |
| 2026-02-21 | 2026-03-01 | 74.98 |
| 2025-11-20 | 2025-11-21 | 37.92 |
| 2025-02-26 | 2025-02-28 | 72.62 |
| 2025-02-20 | 2025-02-25 | 98.62 |
| 2024-11-18 | 2024-11-25 | 1.62 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.