Laisvalaikio renginiai, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 8 m. 7 mėn.
Laisvalaikio renginiai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-03-19
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 20,003 | 38,970 | 18,612 | 10,060 | 38,989 | 43,760 | 35,366 | 19,160 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -2,400 | 2,751 | 1,666 | 49 | -5,684 | 19,519 | -10,776 | 729 |
| Grynasis pelnas | -2,400 | 2,714 | 1,583 | 47 | -5,684 | 18,821 | -10,776 | 685 |
| Nuosavas kapitalas | -2,400 | 314 | 1,897 | 1,944 | -3,740 | 15,082 | 4,306 | 4,991 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 28,900 | 12,038 | 9,940 | 129 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 16,700 | 19,451 | 21,200 | 21,141 | 25,160 | 27,120 | 14,246 | 5,120 |
| Turtas viso | 16,700 | 19,451 | 21,200 | 21,141 | 25,160 | 27,120 | 14,246 | 5,120 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 700 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +94.8% | -52.2% | -45.9% | +287.6% | +12.2% | -19.2% | -45.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -14.4% | 14.0% | 7.5% | 0.2% | -22.6% | 69.4% | -75.6% | 13.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 864.3% | 83.4% | 2.4% | - | 124.8% | -250.3% | 13.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -12.0% | 7.0% | 8.5% | 0.5% | -14.6% | 43.0% | -30.5% | 3.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -12.0% | 7.1% | 9.0% | 0.5% | -14.6% | 44.6% | -30.5% | 3.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | 0.8 | 2.3 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Laisvalaikio renginiai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2022-10-03 | 2023-03-31 | 50.95 |
| 2022-09-01 | 2022-09-30 | 101.90 |
| 2022-08-02 | 2022-08-31 | 50.95 |
| 2022-03-01 | 2022-03-31 | 50.95 |
Laisvalaikio renginiai - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Laisvalaikio renginiai, MB (kodas 304796359) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti sporto klubų veiklą. 2025 m. pajamos sudarė 19,2 tūkst. Eur ir, palyginti su 2024 m., sumažėjo 45,8 %, o palyginti su 2023 m. – 56,2 %. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 685 Eur, kai 2024 m. buvo patirtas 10,8 tūkst. Eur nuostolis, o 2023 m. grynasis pelnas sudarė 18,8 tūkst. Eur. 2025 m. pelno marža buvo 3,6 %, palyginti su -30,5 % 2024 m. ir 43,0 % 2023 m., todėl matyti ryškus rezultato pablogėjimas nuo 2023 m. piko, nuostolingas 2024 m. ir nedidelis pelningumas paskutiniais metais. Turtas mažėjo nuo 27,1 tūkst. Eur 2023 m. iki 14,2 tūkst. Eur 2024 m. ir 5,1 tūkst. Eur 2025 m. 2025 m. nuosavas kapitalas buvo 5,0 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 129 Eur, todėl nuosavo kapitalo rodiklis siekė 97,5 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,03. Turto apyvartumas siekė 3,74 karto, ROE buvo 13,7 %, o ROA – 13,4 %.