Usnynė - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-05-04
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 153,120 | 296,403 | 345,756 | 298,754 | 299,427 | 297,155 | 291,020 | 284,937 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 121,063 | 219,141 | 261,541 | 249,863 | 250,481 | 248,323 | 219,589 | 236,808 |
| Grynasis pelnas | 121,063 | 207,105 | 217,938 | 237,755 | 237,957 | 236,411 | 208,055 | 222,600 |
| Nuosavas kapitalas | 56,941 | 207,106 | 217,939 | 237,756 | 238,241 | 236,412 | 208,056 | 222,601 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 12,644 | 12,109 | 11,754 | 14,242 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 57,091 | 218,892 | 261,504 | 237,908 | 250,885 | 248,521 | 219,810 | 236,843 |
| Turtas viso | 57,091 | 218,892 | 261,504 | 237,908 | 250,885 | 248,521 | 219,810 | 236,843 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 11,918 | 12,438 | 9,949 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +93.6% | +16.7% | -13.6% | +0.2% | -0.8% | -2.1% | -2.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 212.1% | 94.6% | 83.3% | 99.9% | 94.8% | 95.1% | 94.7% | 94.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 212.6% | 100.0% | 100.0% | 100.0% | 99.9% | 100.0% | 100.0% | 100.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 79.1% | 69.9% | 63.0% | 79.6% | 79.5% | 79.6% | 71.5% | 78.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 79.1% | 73.9% | 75.6% | 83.6% | 83.7% | 83.6% | 75.5% | 83.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Usnynė - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Usnynė - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Usnynė, MB (kodas 304837592) yra mažoji bendrija, vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 m. įmonė gavo 284,9 tūkst. Eur pajamų, kai 2024 m. jų buvo 291,0 tūkst. Eur, o 2023 m. – 297,2 tūkst. Eur, todėl per trejų metų laikotarpį matomas nuosaikus apyvartos mažėjimas. Nepaisant pajamų kritimo, pelningumas išliko labai aukštas. 2025 m. grynasis pelnas siekė 222,6 tūkst. Eur ir buvo didesnis nei 208,1 tūkst. Eur 2024 m., o 2023 m. sudarė 236,4 tūkst. Eur. Pelno marža 2025 m. padidėjo iki 78,1%, palyginti su 71,5% 2024 m. 2025 m. balansas buvo nedidelis: turtas sudarė 236,8 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 222,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 14,2 tūkst. Eur. Finansinė struktūra išliko labai konservatyvi, nes skolos ir nuosavo kapitalo santykis siekė 0,06, o turto apyvartumas – 1,20 karto.