Egdora - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-06-05
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 127,823 | 291,432 | 775,390 | 1,140,205 | 1,710,112 | 791,543 | 356,488 | 730,699 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 31,210 | 1,505 | 2,444 | 2,103 | 27,223 | 3,239 | -195,544 | 1,661 |
| Grynasis pelnas | 29,649 | 1,412 | 1,869 | 1,561 | 22,930 | 1,325 | -195,544 | 1,267 |
| Nuosavas kapitalas | 32,149 | 35,122 | 36,521 | 38,083 | 58,356 | 59,157 | -136,387 | -135,121 |
| Įsipareigojimai | 13,803 | 44,115 | 279,924 | 221,338 | 290,516 | 440,648 | 631,494 | 440,601 |
| Ilgalaikis turtas | 5,067 | 10,581 | 17,257 | 14,328 | 14,170 | 15,655 | 11,381 | 12,573 |
| Trumpalaikis turtas | 40,885 | 68,656 | 299,188 | 245,093 | 334,702 | 484,150 | 483,726 | 292,907 |
| Turtas viso | 45,952 | 79,237 | 316,445 | 259,421 | 348,872 | 499,805 | 495,107 | 305,480 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 12,381 | - |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 21,364 | 5,629 | 6,737 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +128.0% | +166.1% | +47.0% | +50.0% | -53.7% | -55.0% | +105.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 64.5% | 1.8% | 0.6% | 0.6% | 6.6% | 0.3% | -39.5% | 0.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 92.2% | 4.0% | 5.1% | 4.1% | 39.3% | 2.2% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 23.2% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 1.3% | 0.2% | -54.9% | 0.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 24.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 1.6% | 0.4% | -54.9% | 0.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.4 | 1.3 | 7.7 | 5.8 | 5.0 | 7.4 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 55,923 | 64,763 | 101,137 | 164,848 | 256,516 | 153,201 | 99,486 | 182,675 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Egdora - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-18 | 2026-05-31 | 5.49 |
| 2026-05-17 | 2026-05-17 | 581.19 |
| 2026-05-03 | 2026-05-14 | 5.49 |
| 2026-04-27 | 2026-04-29 | 5.49 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 568.56 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 574.05 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 568.56 |
| 2026-03-29 | 2026-04-06 | 580.56 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 580.56 |
| 2026-02-18 | 2026-03-02 | 564.19 |
| 2025-11-18 | 2025-11-18 | 339.71 |
| 2025-10-16 | 2025-10-16 | 334.03 |
| 2025-09-26 | 2025-09-28 | 334.03 |
| 2025-09-16 | 2025-09-25 | 559.32 |
| 2025-08-31 | 2025-08-31 | 645.71 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 645.71 |
| 2025-07-24 | 2025-07-28 | 2.72 |
| 2025-07-16 | 2025-07-21 | 780.10 |
| 2025-06-17 | 2025-06-24 | 777.99 |
| 2025-06-11 | 2025-06-16 | 4.83 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 4.83 |
| 2025-05-04 | 2025-06-04 | 4.83 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 4.83 |
| 2025-04-16 | 2025-04-17 | 780.10 |
| 2025-03-18 | 2025-03-20 | 736.31 |
| 2025-02-18 | 2025-02-25 | 734.18 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 645.27 |
| 2025-01-22 | 2025-01-27 | 645.27 |
| 2025-01-16 | 2025-01-21 | 642.15 |
| 2024-10-24 | 2024-10-28 | 731.64 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 726.58 |
| 2024-08-19 | 2024-09-02 | 739.06 |
| 2024-07-25 | 2024-08-18 | 0.15 |
| 2024-07-24 | 2024-07-24 | 488.88 |
| 2024-07-16 | 2024-07-23 | 488.73 |
| 2024-05-16 | 2024-06-13 | 4.59 |
| 2024-04-23 | 2024-05-12 | 4.59 |
| 2024-03-18 | 2024-04-04 | 603.62 |
| 2024-01-23 | 2024-01-29 | 186.91 |
| 2024-01-16 | 2024-01-22 | 175.25 |
| 2023-11-22 | 2023-12-03 | 947.27 |
| 2023-11-16 | 2023-11-21 | 779.44 |
| 2023-10-17 | 2023-10-30 | 1658.71 |
| 2023-09-18 | 2023-09-21 | 1781.00 |
| 2023-08-17 | 2023-08-24 | 1825.82 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 1830.33 |
| 2023-06-16 | 2023-06-28 | 1690.27 |
| 2023-05-16 | 2023-05-22 | 3938.72 |
| 2023-05-02 | 2023-05-15 | 2252.88 |
| 2023-04-27 | 2023-04-28 | 2252.88 |
| 2023-04-18 | 2023-04-26 | 2835.47 |
| 2023-03-24 | 2023-03-26 | 424.78 |
| 2023-03-16 | 2023-03-23 | 2831.49 |
| 2023-02-17 | 2023-03-01 | 2815.96 |
| 2023-02-06 | 2023-02-06 | 3122.24 |
| 2023-01-17 | 2023-02-03 | 3122.24 |
| 2023-01-04 | 2023-01-16 | 42.00 |
| 2022-12-16 | 2023-01-03 | 3180.89 |
| 2022-11-21 | 2022-11-23 | 3177.36 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 3177.36 |
| 2022-09-22 | 2022-09-27 | 1559.98 |
| 2022-09-16 | 2022-09-21 | 4667.38 |
| 2022-08-31 | 2022-09-15 | 1474.17 |
| 2022-08-29 | 2022-08-30 | 2637.57 |
| 2022-08-26 | 2022-08-28 | 3176.79 |
| 2022-08-23 | 2022-08-25 | 2668.00 |
| 2022-07-25 | 2022-08-04 | 3596.61 |
| 2022-07-18 | 2022-07-24 | 3584.85 |
| 2022-06-16 | 2022-07-17 | 902.29 |
| 2022-05-17 | 2022-05-22 | 1774.88 |
| 2022-03-16 | 2022-03-22 | 1739.48 |
| 2022-02-17 | 2022-02-21 | 1815.94 |
| 2022-01-28 | 2022-02-16 | 7.93 |
| 2021-12-16 | 2021-12-20 | 1794.44 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 1759.91 |
| 2021-11-15 | 2021-11-15 | 9.99 |
| 2021-10-18 | 2021-10-20 | 1737.61 |
Egdora - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-10-15 | 2025-10-18 | 74.75 |
| 2025-04-28 | 2025-04-28 | 6000.0 |
| 2024-12-23 | 2024-12-23 | 118.43 |
| 2024-12-22 | 2024-12-22 | 118.4 |
| 2024-12-20 | 2024-12-21 | 118.37 |
| 2024-12-19 | 2024-12-19 | 118.34 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Egdora, UAB (kodas 304853899) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, bendrovė gavo 730,7 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 1,3 tūkst. EUR grynojo pelno, todėl pelno marža siekė 0,2%. Pajamos per metus padidėjo 105,0% nuo 356,5 tūkst. EUR 2024 m., tačiau vis dar nepasiekė 791,5 tūkst. EUR 2023 m. lygio, tad matomas atsigavimas po silpnesnių metų. Pelningumas buvo labai nepastovus: 2023 m. grynasis pelnas sudarė 1,3 tūkst. EUR, 2024 m. fiksuotas 195,5 tūkst. EUR nuostolis, o 2025 m. vėl grįžta nedidelis pelnas. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 305,5 tūkst. EUR, iš jų 292,9 tūkst. EUR sudarė trumpalaikis turtas ir 12,6 tūkst. EUR ilgalaikis turtas. Įsipareigojimai siekė 440,6 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir sudarė 135,1 tūkst. EUR, todėl skolinių ir nuosavo kapitalo rodiklių vertinimą riboja neigiamas kapitalas. Turto apyvartumas buvo 2,39 karto, ROA siekė 0,4%, o pajamos vienam darbuotojui sudarė 182,7 tūkst. EUR.