Ivosta - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-06-21
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 7,969 | 35,512 | 31,617 | 40,357 | 51,835 | 59,935 | 56,967 | 55,684 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -5,277 | 5,300 | 1,265 | 1,518 | 674 | 5,634 | 862 | 415 |
| Grynasis pelnas | -5,277 | 5,300 | 1,197 | 1,442 | 640 | 5,352 | 799 | 396 |
| Nuosavas kapitalas | -5,277 | 23 | 1,220 | 2,662 | 3,045 | 8,397 | 8,827 | 8,850 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 5,855 | 2,455 | 872 | 523 |
| Ilgalaikis turtas | 3,550 | 3,550 | 2,959 | 2,366 | 2,021 | 1,388 | 756 | 1,475 |
| Trumpalaikis turtas | 1,439 | 1,165 | 579 | 3,641 | 6,879 | 9,464 | 8,943 | 7,898 |
| Turtas viso | 4,989 | 4,715 | 3,538 | 6,007 | 8,900 | 10,852 | 9,699 | 9,373 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 3,815 | 4,012 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +345.6% | -11.0% | +27.6% | +28.4% | +15.6% | -5.0% | -2.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -105.8% | 112.4% | 33.8% | 24.0% | 7.2% | 49.3% | 8.2% | 4.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 23043.5% | 98.1% | 54.2% | 21.0% | 63.7% | 9.1% | 4.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -66.2% | 14.9% | 3.8% | 3.6% | 1.2% | 8.9% | 1.4% | 0.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -66.2% | 14.9% | 4.0% | 3.8% | 1.3% | 9.4% | 1.5% | 0.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 1.9 | 0.3 | 0.1 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 7,969 | 27,903 | 28,456 | 40,357 | 28,274 | 51,371 | 56,967 | 55,684 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Ivosta - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-08-19 | 2024-09-10 | 31.48 |
| 2024-07-16 | 2024-08-07 | 21.23 |
| 2024-06-18 | 2024-07-09 | 31.98 |
| 2024-06-04 | 2024-06-10 | 62.98 |
| 2024-05-16 | 2024-06-03 | 30.73 |
| 2023-09-18 | 2023-10-01 | 0.11 |
| 2023-08-17 | 2023-09-11 | 0.54 |
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 24.97 |
| 2023-04-18 | 2023-04-23 | 23.44 |
| 2023-02-06 | 2023-02-06 | 154.49 |
| 2023-01-25 | 2023-02-03 | 154.49 |
| 2023-01-17 | 2023-01-24 | 65.70 |
| 2022-03-16 | 2022-03-20 | 8.41 |
Ivosta - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-05-11 | 2026-05-11 | 20.12 |
| 2026-01-08 | 2026-01-09 | 4.03 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Ivosta, MB (įmonės kodas 304862738) yra mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo €55.7K pajamų ir uždirbo €396 grynojo pelno, todėl pelno marža sudarė 0.7%. Pajamos per metus sumažėjo 2.2%, o per dvejus metus – 7.1%, tad matomas nuoseklus mažėjimas nuo €59.9K 2023 m. iki €57.0K 2024 m. ir €55.7K 2025 m. Pelningumas taip pat silpnėjo: grynasis pelnas sumažėjo nuo €5.4K 2023 m. iki €799 2024 m. ir €396 2025 m. 2025 m. pabaigoje bendras turtas siekė €9.4K, nuosavas kapitalas – €8.8K, o įsipareigojimai – €523, todėl balanse išliko labai aukštas nuosavo kapitalo svoris. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 94.4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0.06, o turto apyvartumas siekė 5.94 karto. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 4.5%, turto grąža – 4.2%. Pajamos vienam darbuotojui siekė €55.7K, o pelnas vienam darbuotojui – €396.