Denera - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-11-07
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 24,395 | 22,119 | 28,010 | 26,101 | 14,319 | 22,733 | 21,421 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 66 | 7,003 | 37 | 7,627 | 2,256 | 2,429 | 2,668 | -329 |
| Grynasis pelnas | 66 | 6,688 | -25 | 7,246 | 2,129 | 2,429 | 2,668 | -329 |
| Nuosavas kapitalas | 2,434 | 9,122 | 9,097 | 10,342 | 5,472 | 7,901 | 10,569 | 5,659 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 1,203 | 1,532 | 1,563 | 1,526 | 0 | 14,658 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15,000 |
| Trumpalaikis turtas | 2,434 | 10,173 | 10,300 | 11,874 | 7,035 | 9,427 | 10,569 | 5,317 |
| Turtas viso | 2,434 | 10,173 | 10,300 | 11,874 | 7,035 | 9,427 | 10,569 | 20,317 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 2,703 | 2,986 | 3,020 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -9.3% | +26.6% | -6.8% | -45.1% | +58.8% | -5.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 2.7% | 65.7% | -0.2% | 61.0% | 30.3% | 25.8% | 25.2% | -1.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 2.7% | 73.3% | -0.3% | 70.1% | 38.9% | 30.7% | 25.2% | -5.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 27.4% | -0.1% | 25.9% | 8.2% | 17.0% | 11.7% | -1.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 28.7% | 0.2% | 27.2% | 8.6% | 17.0% | 11.7% | -1.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.2 | - | 2.6 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 24,395 | 17,695 | 28,010 | 26,101 | 14,319 | 22,733 | 21,421 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Denera - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Denera - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-12-17 | 2025-12-17 | 0.05 |
| 2025-12-15 | 2025-12-16 | 118.12 |
| 2025-12-12 | 2025-12-14 | 118.1 |
| 2025-12-11 | 2025-12-11 | 115.47 |
| 2024-11-28 | 2024-11-30 | 0.01 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Denera, UAB (kodas 304947430) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti kitą, niekur kitur nepriskirtą, su verslu susijusių paslaugų veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 21,4 tūkst. Eur pajamų, arba 5,8% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 22,7 tūkst. Eur, tačiau jos išliko didesnės nei 2023 m. – 14,3 tūkst. Eur. Pelningumo dinamika susilpnėjo: 2023 m. grynasis pelnas siekė 2,4 tūkst. Eur, 2024 m. padidėjo iki 2,7 tūkst. Eur, o 2025 m. rezultatas tapo 329 Eur nuostoliu, todėl grynojo pelno marža sudarė -1,5%. 2025 m. balanse turtas sudarė 20,3 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 5,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 14,7 tūkst. Eur. Skolos ir nuosavo kapitalo santykis siekė 2,59, nuosavo kapitalo dalis – 27,9%, o turto apyvartumas buvo 1,05 karto. Ilgalaikis turtas sudarė 15,0 tūkst. Eur, trumpalaikis – 5,3 tūkst. Eur. Pajamos vienam darbuotojui siekė 21,4 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui buvo -329 Eur. Apskritai 2025 m. pajamos išliko gana stabilios, tačiau pelningumas ir balansinė padėtis susilpnėjo.