Saisei LT - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-12-19
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 0 | 50,000 | 381 | - | 75,600 | 597,371 | 168,902 | 13,847 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | -20,557 | 17,134 | -164,590 | -403,129 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1,596 | -27,949 | -5,417 | -20,557 | 16,258 | -164,590 | -403,129 |
| Nuosavas kapitalas | 40,000 | 41,596 | 13,647 | 8,230 | -12,201 | 4,057 | -160,534 | -562,788 |
| Įsipareigojimai | 0 | 43,572 | 43,213 | 660 | 218,072 | 430,505 | 531,020 | 1,244,395 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1,055 | 512 | 0 | 0 | 356,868 | 319,265 | 593,582 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 50,852 | 56,348 | 0 | 205,871 | 77,118 | 50,866 | 87,778 |
| Turtas viso | 0 | 51,907 | 56,860 | 0 | 205,871 | 433,986 | 370,131 | 681,360 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 21,673 | 6,419 | 655 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | - | 17,048 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -99.2% | - | - | +690.2% | -71.7% | -91.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 3.1% | -49.2% | - | -10.0% | 3.7% | -44.5% | -59.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | 3.8% | -204.8% | -65.8% | - | 400.7% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 3.2% | -7335.7% | - | -27.2% | 2.7% | -97.4% | -2911.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | -27.2% | 2.9% | -97.4% | -2911.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 1.0 | 3.2 | 0.1 | - | 106.1 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 25,000 | 127 | - | 75,600 | 597,371 | 18,315 | 7,913 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Saisei LT - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-23 | 2026-08-26 | 1590.95 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 1590.95 |
| 2026-07-19 | 2026-08-17 | 0.94 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 0.94 |
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 2.36 |
| 2025-08-19 | 2025-08-21 | 2.36 |
| 2025-07-24 | 2025-08-10 | 2.36 |
| 2025-05-04 | 2025-05-06 | 0.63 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 970.80 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.63 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 970.80 |
| 2025-03-18 | 2025-03-23 | 581.90 |
| 2023-07-18 | 2023-07-26 | 79.65 |
| 2023-05-16 | 2023-06-04 | 0.65 |
| 2023-05-02 | 2023-05-09 | 0.65 |
| 2023-04-25 | 2023-04-28 | 0.65 |
| 2023-03-16 | 2023-03-23 | 40.32 |
| 2023-02-17 | 2023-02-20 | 383.24 |
| 2023-02-06 | 2023-02-16 | 6.78 |
| 2023-01-23 | 2023-02-03 | 6.78 |
| 2023-01-17 | 2023-01-22 | 0.23 |
| 2022-12-28 | 2023-01-11 | 0.23 |
| 2022-11-21 | 2022-12-12 | 0.23 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 0.23 |
| 2022-10-28 | 2022-11-10 | 0.23 |
Saisei LT - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Saisei LT, UAB (įmonės kodas 304974527) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 m. įmonė gavo €13.8K pajamų ir patyrė €403.1K grynąjį nuostolį. 2024 m. nuostolis siekė €164.6K, o 2023 m. bendrovė buvo uždirbusi €16.3K grynojo pelno, todėl matomas aiškus persilaužimas iš pelningumo į reikšmingus nuostolius. Pajamos taip pat smarkiai sumažėjo: 2025 m. jos buvo 91.8% mažesnės nei prieš metus ir 97.7% mažesnės nei 2023 m. Kadangi pajamų bazė labai maža, pelningumo maržos interpretuotinos atsargiai. 2025 m. pabaigoje bendras turtas sudarė €681.4K, iš jo €593.6K teko ilgalaikiam ir €87.8K trumpalaikiam turtui. Įsipareigojimai išaugo iki €1.24M, o nuosavas kapitalas buvo neigiamas –€562.8K, rodydamas įtemptą kapitalo struktūrą. Turto apyvartumas siekė 0.02 karto, o pajamos vienam darbuotojui buvo €13.8K. ROA buvo -59.2%, o nuosavo kapitalo bei įsiskolinimo rodikliai yra paveikti neigiamo nuosavo kapitalo.