Detaila - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-05-13
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 2,530 | 21,124 | 25,725 | 48,091 | 33,521 | 58,018 | 74,020 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -745 | 41 | 8 | 3,536 | -1,304 | 443 | 572 |
| Grynasis pelnas | -745 | 41 | 8 | 3,359 | -1,304 | 180 | 538 |
| Nuosavas kapitalas | -645 | -604 | -595 | 2,764 | 701 | 881 | 1,418 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 1,163 | 385 | 4,898 | 4,294 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,194 |
| Trumpalaikis turtas | 446 | 614 | 863 | 3,927 | 1,086 | 5,779 | 4,518 |
| Turtas viso | 446 | 614 | 863 | 3,927 | 1,086 | 5,779 | 5,712 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 3,165 | 2,407 | 10,043 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +734.9% | +21.8% | +86.9% | -30.3% | +73.1% | +27.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -167.0% | 6.7% | 0.9% | 85.5% | -120.1% | 3.1% | 9.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 121.5% | -186.0% | 20.4% | 37.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -29.4% | 0.2% | 0.0% | 7.0% | -3.9% | 0.3% | 0.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -29.4% | 0.2% | 0.0% | 7.4% | -3.9% | 0.8% | 0.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.4 | 0.5 | 5.6 | 3.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | 16,761 | 44,629 | 37,010 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Detaila - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-04-01 | 2025-04-01 | 100.90 |
| 2025-03-04 | 2025-03-09 | 74.09 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 74.09 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 78.07 |
| 2024-12-03 | 2024-12-05 | 11.33 |
| 2024-11-04 | 2024-11-10 | 10.51 |
| 2024-10-01 | 2024-10-10 | 9.69 |
| 2024-08-01 | 2024-08-04 | 8.05 |
| 2024-07-05 | 2024-07-07 | 385.59 |
| 2024-07-02 | 2024-07-04 | 71.73 |
| 2024-06-07 | 2024-06-09 | 163.75 |
| 2024-06-03 | 2024-06-06 | 6.82 |
| 2023-07-19 | 2023-07-31 | 1390.78 |
Detaila - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Detaila, MB (įmonės kodas 305160905) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. pajamos padidėjo iki 74,0 tūkst. EUR, palyginti su 58,0 tūkst. EUR 2024 m. ir 33,5 tūkst. EUR 2023 m., todėl per dvejus metus augimas siekė 120,8 %, o per metus – 27,6 %. Grynasis pelnas taip pat pagerėjo ir 2025 m. pasiekė 538 EUR, kai 2024 m. sudarė 180 EUR, o 2023 m. bendrovė patyrė 1,3 tūkst. EUR nuostolį. Pelningumas išliko nedidelis, nes 2025 m. grynojo pelno marža buvo 0,7 %. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 5,7 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 1,4 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 4,3 tūkst. EUR. 2024 m. turtas buvo 5,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas 881 EUR, o įsipareigojimai 4,9 tūkst. EUR, tad balansas išliko nedidelis, tačiau nuosavas kapitalas sustiprėjo. 2025 m. rodikliai rodo didelę turto apyvartą: ROE sudarė 37,9 %, ROA – 9,4 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 3,03, o turto apyvartumas – 12,96 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 37,0 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 269 EUR.