Gruzijos skonis - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-09-18
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 10,559 | 33,634 | 36,854 | 63,703 | 204,547 | 264,502 | 317,351 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -7,131 | 3,210 | -7,593 | -25,329 | 40,994 | -9,390 | -6,963 |
| Grynasis pelnas | -7,131 | 3,210 | -7,593 | -25,329 | 40,994 | -9,390 | -6,963 |
| Nuosavas kapitalas | -7,131 | -3,921 | -11,513 | -36,561 | 4,433 | -4,957 | -11,920 |
| Įsipareigojimai | - | 5,029 | 6,336 | 7,305 | 21,998 | 25,700 | 56,498 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,073 | 5,049 | 6,500 |
| Trumpalaikis turtas | 3,106 | 1,108 | -5,177 | -29,256 | 24,358 | 15,694 | 38,078 |
| Turtas viso | 3,106 | 1,108 | -5,177 | -29,256 | 26,431 | 20,743 | 44,578 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 5,193 | 27,179 | 46,542 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | 10,625 | 19,101 | 26,702 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +218.5% | +9.6% | +72.9% | +221.1% | +29.3% | +20.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -229.6% | 289.7% | - | - | 155.1% | -45.3% | -15.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | 924.7% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -67.5% | 9.5% | -20.6% | -39.8% | 20.0% | -3.6% | -2.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -67.5% | 9.5% | -20.6% | -39.8% | 20.0% | -3.6% | -2.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 5.0 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 2,640 | 12,231 | 11,056 | 20,117 | 23,831 | 18,454 | 24,729 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Gruzijos skonis - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-12-16 | 2025-12-16 | 393.42 |
| 2025-05-16 | 2025-05-19 | 155.82 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 240.67 |
| 2025-01-24 | 2025-01-28 | 240.67 |
| 2025-01-16 | 2025-01-23 | 313.12 |
| 2023-12-18 | 2023-12-26 | 130.65 |
| 2023-12-01 | 2023-12-10 | 6.39 |
| 2023-11-16 | 2023-11-26 | 6.39 |
| 2023-11-03 | 2023-11-12 | 6.39 |
| 2023-10-17 | 2023-10-24 | 6.39 |
| 2023-09-25 | 2023-09-28 | 4.58 |
| 2023-09-18 | 2023-09-24 | 63.21 |
| 2023-01-25 | 2023-01-25 | 135.38 |
| 2023-01-23 | 2023-01-24 | 194.01 |
| 2023-01-17 | 2023-01-22 | 155.27 |
| 2022-11-03 | 2022-11-03 | 0.34 |
| 2022-10-18 | 2022-10-24 | 0.19 |
| 2022-10-03 | 2022-10-12 | 0.19 |
| 2022-09-16 | 2022-09-25 | 6.62 |
| 2022-09-01 | 2022-09-13 | 6.62 |
| 2022-08-23 | 2022-08-24 | 6.62 |
| 2022-08-10 | 2022-08-15 | 6.62 |
| 2022-08-02 | 2022-08-09 | 159.47 |
| 2022-07-18 | 2022-08-01 | 108.52 |
| 2022-07-01 | 2022-07-14 | 108.52 |
| 2022-06-16 | 2022-06-30 | 57.57 |
| 2022-06-01 | 2022-06-12 | 57.57 |
| 2022-05-17 | 2022-05-31 | 6.62 |
| 2022-05-03 | 2022-05-15 | 6.62 |
Gruzijos skonis - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Gruzijos skonis, MB (kodas 305215216) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, pajamos padidėjo iki 317,4 tūkst. Eur: tai yra 20,0% daugiau nei 2024 m. ir 55,1% daugiau nei prieš dvejus metus. Nors apyvarta augo, pelningumas išliko neigiamas: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 7,0 tūkst. Eur, palyginti su 9,4 tūkst. Eur nuostoliu 2024 m., kai 2023 m. bendrovė uždirbo 41,0 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pelno marža buvo -2,2%, todėl pajamų augimas dar nevirto pelnu. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 44,6 tūkst. Eur, iš jų 38,1 tūkst. Eur sudarė trumpalaikis turtas, o 6,5 tūkst. Eur – ilgalaikis turtas. Įsipareigojimai išaugo iki 56,5 tūkst. Eur, o nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir sudarė -11,9 tūkst. Eur. Turto apyvartumas siekė 7,12 karto, o pajamos vienam darbuotojui buvo 26,4 tūkst. Eur, pelnas vienam darbuotojui – -580 Eur. Dėl neigiamo nuosavo kapitalo dalis rodiklių yra mažiau informatyvūs, tačiau bendra kryptis rodo augančią apyvartą ir išliekantį nuostolingumą.