Sankaros grupė - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-08-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | - | - | 0 | 79,381 | 44,532 | 49,532 | 61,491 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | 432 | - |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 6,212 | -27,257 | 2,170 | 432 | -5,750 |
| Nuosavas kapitalas | 2,500 | 2,500 | 68,788 | 41,042 | 37,938 | 38,370 | 39,393 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 101,501 | 145,480 | 138,790 | 155,377 | 128,705 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 153,980 | 150,885 | 140,909 | 135,437 | 123,513 |
| Trumpalaikis turtas | 2,500 | 2,500 | 16,309 | 35,637 | 35,819 | 58,310 | 44,585 |
| Turtas viso | 2,500 | 2,500 | 170,289 | 186,522 | 176,728 | 193,747 | 168,098 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 783 | - | 1,639 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | 2,637 | 1,398 | 2,936 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | -43.9% | +11.2% | +24.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | 0.0% | 3.6% | -14.6% | 1.2% | 0.2% | -3.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | 0.0% | 9.0% | -66.4% | 5.7% | 1.1% | -14.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | -34.3% | 4.9% | 0.9% | -9.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | 0.9% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 1.5 | 3.5 | 3.7 | 4.0 | 3.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 15,876 | 11,617 | 17,027 | 17,160 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sankaros grupė - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Sankaros grupė pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 618 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 618.23 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 618.23 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 618.23 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 618.23 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 618.23 |
| 2026-08-23 | 2026-08-27 | 677.31 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 677.31 |
| 2026-07-28 | 2026-08-17 | 0.21 |
| 2026-07-27 | 2026-07-27 | 572.99 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 572.78 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 572.99 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 572.78 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 572.78 |
| 2026-06-03 | 2026-07-15 | 9.30 |
| 2026-06-02 | 2026-06-02 | 60.60 |
| 2026-05-26 | 2026-06-01 | 115.17 |
| 2026-05-19 | 2026-05-25 | 198.62 |
| 2026-05-12 | 2026-05-18 | 259.98 |
| 2026-05-05 | 2026-05-11 | 330.22 |
| 2026-05-03 | 2026-05-04 | 437.16 |
| 2026-04-27 | 2026-04-30 | 437.16 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 427.86 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 437.16 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 427.86 |
| 2026-03-29 | 2026-04-15 | 427.86 |
| 2026-03-15 | 2026-03-27 | 427.86 |
| 2026-01-21 | 2026-03-11 | 427.86 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 418.46 |
| 2026-01-01 | 2026-01-15 | 412.20 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 412.20 |
| 2025-11-18 | 2025-12-15 | 405.94 |
| 2025-10-27 | 2025-11-17 | 399.68 |
| 2025-10-26 | 2025-10-26 | 386.75 |
| 2025-10-23 | 2025-10-25 | 399.68 |
| 2025-10-16 | 2025-10-22 | 386.75 |
| 2025-09-16 | 2025-09-24 | 1552.43 |
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 1439.75 |
| 2025-08-25 | 2025-08-27 | 823.81 |
| 2025-08-19 | 2025-08-24 | 1439.75 |
| 2025-08-07 | 2025-08-18 | 1.93 |
| 2025-07-16 | 2025-07-28 | 1432.75 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 144.29 |
| 2025-05-16 | 2025-05-22 | 227.81 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 228.03 |
| 2025-04-29 | 2025-04-29 | 0.67 |
| 2025-04-24 | 2025-04-28 | 229.83 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 228.03 |
| 2025-03-26 | 2025-04-15 | 0.22 |
| 2025-03-20 | 2025-03-25 | 228.03 |
| 2025-03-04 | 2025-03-19 | 0.22 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 161.78 |
| 2025-02-27 | 2025-03-02 | 0.22 |
| 2025-02-26 | 2025-02-26 | 161.78 |
| 2025-02-18 | 2025-02-25 | 226.59 |
| 2025-01-24 | 2025-01-26 | 202.35 |
| 2025-01-16 | 2025-01-23 | 203.57 |
| 2024-12-22 | 2024-12-31 | 203.57 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 203.57 |
| 2024-11-19 | 2024-11-21 | 213.46 |
| 2024-11-18 | 2024-11-18 | 207.68 |
| 2024-11-07 | 2024-11-17 | 4.11 |
| 2024-10-24 | 2024-11-06 | 1.22 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 21.63 |
| 2024-09-17 | 2024-09-24 | 557.38 |
| 2024-08-26 | 2024-09-16 | 0.37 |
| 2024-08-19 | 2024-08-25 | 341.54 |
| 2023-09-18 | 2023-09-24 | 745.89 |
| 2023-08-17 | 2023-08-24 | 972.34 |
| 2023-07-27 | 2023-08-16 | 1.17 |
| 2023-07-26 | 2023-07-26 | 595.89 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 595.93 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 594.72 |
| 2023-06-26 | 2023-07-17 | 0.93 |
| 2023-06-16 | 2023-06-25 | 333.96 |
| 2023-05-16 | 2023-06-15 | 8.22 |
| 2023-05-02 | 2023-05-15 | 5.79 |
| 2023-04-25 | 2023-04-28 | 5.79 |
| 2023-04-18 | 2023-04-24 | 4.86 |
| 2023-03-16 | 2023-04-17 | 2.43 |
| 2023-02-17 | 2023-02-23 | 221.71 |
| 2023-02-14 | 2023-02-16 | 42.74 |
| 2023-02-06 | 2023-02-13 | 42.68 |
| 2023-02-01 | 2023-02-03 | 42.68 |
| 2023-01-20 | 2023-01-25 | 42.68 |
| 2023-01-17 | 2023-01-19 | 36.97 |
| 2022-11-21 | 2022-12-29 | 337.71 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 337.71 |
| 2022-10-28 | 2022-11-16 | 12.49 |
| 2022-10-18 | 2022-10-23 | 630.81 |
| 2022-09-28 | 2022-09-28 | 2.00 |
| 2022-09-16 | 2022-09-27 | 1042.62 |
| 2022-08-23 | 2022-08-29 | 1213.88 |
| 2022-07-26 | 2022-08-22 | 0.35 |
| 2022-07-25 | 2022-07-25 | 1005.50 |
| 2022-07-18 | 2022-07-24 | 1005.15 |
| 2022-06-16 | 2022-06-20 | 148.13 |
| 2022-05-17 | 2022-05-18 | 84.41 |
Sankaros grupė - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Sankaros grupė pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 2,398 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-11 | 2397.84 |
| 2026-10-01 | 2026-10-06 | 2408.75 |
| 2026-09-28 | 2026-09-30 | 2405.5 |
| 2026-09-18 | 2026-09-27 | 5.5 |
| 2026-09-04 | 2026-09-17 | 3.85 |
| 2026-09-02 | 2026-09-03 | 2047.81 |
| 2026-08-28 | 2026-09-01 | 2043.96 |
| 2026-08-19 | 2026-08-27 | 11.96 |
| 2026-08-06 | 2026-08-13 | 1671.35 |
| 2026-08-02 | 2026-08-05 | 1473.35 |
| 2026-07-16 | 2026-08-01 | 515.56 |
| 2026-07-01 | 2026-07-15 | 970.09 |
| 2026-06-28 | 2026-06-30 | 969.04 |
| 2026-06-05 | 2026-06-27 | 194.01 |
| 2026-06-04 | 2026-06-04 | 923.27 |
| 2026-06-01 | 2026-06-03 | 1528.82 |
| 2026-05-28 | 2026-05-31 | 1528.78 |
| 2026-05-25 | 2026-05-27 | 1577.74 |
| 2026-05-22 | 2026-05-24 | 1981.74 |
| 2026-05-20 | 2026-05-21 | 1981.44 |
| 2026-05-15 | 2026-05-19 | 2017.56 |
| 2026-05-13 | 2026-05-14 | 2016.16 |
| 2026-05-06 | 2026-05-12 | 2470.95 |
| 2026-05-01 | 2026-05-05 | 3163.34 |
| 2026-04-24 | 2026-04-30 | 3160.64 |
| 2026-04-01 | 2026-04-23 | 3186.64 |
| 2026-03-27 | 2026-03-31 | 3168.05 |
| 2026-03-20 | 2026-03-26 | 3924.16 |
| 2026-03-13 | 2026-03-17 | 79.8 |
| 2026-03-02 | 2026-03-08 | 3200.03 |
| 2026-02-27 | 2026-03-01 | 3177.63 |
| 2026-02-03 | 2026-02-26 | 3203.63 |
| 2026-01-29 | 2026-02-02 | 3200.43 |
| 2026-01-27 | 2026-01-28 | 3178.81 |
| 2026-01-01 | 2026-01-26 | 3231.81 |
| 2025-12-31 | 2025-12-31 | 3206.38 |
| 2025-12-01 | 2025-12-30 | 3257.38 |
| 2025-11-27 | 2025-11-30 | 3233.66 |
| 2025-11-20 | 2025-11-26 | 3281.66 |
| 2025-11-02 | 2025-11-19 | 2999.66 |
| 2025-10-26 | 2025-11-01 | 2975.42 |
| 2025-10-15 | 2025-10-25 | 3174.42 |
| 2025-10-04 | 2025-10-14 | 3202.55 |
| 2025-10-02 | 2025-10-03 | 3235.5 |
| 2025-09-28 | 2025-10-01 | 3231.3 |
| 2025-09-26 | 2025-09-27 | 33.3 |
| 2025-09-25 | 2025-09-25 | 33.29 |
| 2025-09-23 | 2025-09-24 | 33.27 |
| 2025-09-13 | 2025-09-22 | 147.76 |
| 2025-09-12 | 2025-09-12 | 115.14 |
| 2025-09-01 | 2025-09-11 | 114.81 |
| 2025-08-28 | 2025-08-31 | 114.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Sankaros grupė, UAB (kodas 305220722) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti restoranų veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovės pajamos siekė €61.5K ir, palyginti su 2024 metais, augo 24.1%, o per dvejus metus – 38.1%. Tačiau, nepaisant didesnės apyvartos, 2025 metais užfiksuotas €5.8K grynasis nuostolis, kai 2024 metais buvo gautas €432 pelnas, o 2023 metais – €2.2K pelnas. Tai rodo, kad pelningumas 2025 metais reikšmingai suprastėjo. Pelno marža sumažėjo nuo 4.9% 2023 metais iki 0.9% 2024 metais ir iki -9.4% 2025 metais.
Balansas išliko gana nedidelis: 2025 metų pabaigoje turtas sudarė €168.1K, nuosavas kapitalas – €39.4K, o įsipareigojimai – €128.7K. Nuosavo kapitalo dalis turte siekė 23.4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 3.27. Turto apyvartumas siekė 0.37 karto, todėl pajamų generavimas turto bazės atžvilgiu buvo ribotas. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €20.5K, o pelnas vienam darbuotojui – -€1.9K. 2023–2025 m. laikotarpiu bendrovė didino pardavimus, tačiau 2025 metais pelningumas ir grąža susilpnėjo.
Balansas išliko gana nedidelis: 2025 metų pabaigoje turtas sudarė €168.1K, nuosavas kapitalas – €39.4K, o įsipareigojimai – €128.7K. Nuosavo kapitalo dalis turte siekė 23.4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 3.27. Turto apyvartumas siekė 0.37 karto, todėl pajamų generavimas turto bazės atžvilgiu buvo ribotas. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €20.5K, o pelnas vienam darbuotojui – -€1.9K. 2023–2025 m. laikotarpiu bendrovė didino pardavimus, tačiau 2025 metais pelningumas ir grąža susilpnėjo.