Kestvega - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-08-16
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 5,760 | 24,350 | 27,020 | 31,510 | 28,330 | 19,565 | 1,400,760 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -1,605 | 1,732 | -5,668 | 213 | 1,673 | -5,191 | 147,748 |
| Grynasis pelnas | -1,605 | 1,688 | -5,668 | 213 | 1,673 | -5,191 | 125,820 |
| Nuosavas kapitalas | -1,505 | 183 | -5,501 | 3,712 | 5,385 | 60,194 | 276,013 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 11,700 | 9,208 | 20,419 | 45,639 |
| Ilgalaikis turtas | 9,992 | 7,448 | 4,830 | 1,971 | 37 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4,417 | 10,893 | 8,593 | 13,441 | 14,556 | 80,613 | 321,652 |
| Turtas viso | 14,409 | 18,341 | 13,423 | 15,412 | 14,593 | 80,613 | 321,652 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 3,980 | 4,707 | 313,597 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | - | 135,886 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +322.7% | +11.0% | +16.6% | -10.1% | -30.9% | +7059.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -11.1% | 9.2% | -42.2% | 1.4% | 11.5% | -6.4% | 39.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 922.4% | - | 5.7% | 31.1% | -8.6% | 45.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -27.9% | 6.9% | -21.0% | 0.7% | 5.9% | -26.5% | 9.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -27.9% | 7.1% | -21.0% | 0.7% | 5.9% | -26.5% | 10.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 3.2 | 1.7 | 0.3 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 31,510 | 28,330 | 19,565 | 35,421 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Kestvega - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Kestvega - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Kestvega pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 2 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-28 | 2026-10-11 | 1.57 |
| 2026-09-18 | 2026-09-23 | 1.57 |
| 2026-05-28 | 2026-05-28 | 9.46 |
| 2026-02-28 | 2026-03-02 | 5.09 |
| 2026-01-03 | 2026-01-05 | 6.01 |
| 2024-10-09 | 2024-10-13 | 14.75 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Kestvega, MB (kodas 305229632) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 1,40 mln. EUR pajamų ir uždirbo 125,8 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 9,0%. Tai buvo labai ryškus pagerėjimas, palyginti su 2024 m., kai pajamos sudarė 19,6 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis siekė 5,2 tūkst. EUR; 2023 m. bendrovė gavo 28,3 tūkst. EUR pajamų ir 1,7 tūkst. EUR grynojo pelno. 2025 m. rezultatai rodo stiprų veiklos masto išaugimą, palyginti su abiem ankstesniais metais. Balansas taip pat sustiprėjo: turtas siekė 321,7 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 276,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 45,6 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas sudarė 85,8% turto, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,17. Nuosavo kapitalo grąža siekė 45,6%, turto grąža – 39,1%, o turto apyvartumas buvo 4,35 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 35,9 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 3,2 tūkst. EUR.