Nersiga, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 6 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Nersiga, MB
Įmonės kodas
305421166
PVM kodas
LT100012890419
Registracijos adresas
Panevėžys, Krekenavos g. 22B-14, LT-35224
Registracijos data
2020-01-09
Įmonės amžius: 6 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Nersiga"
Įmonės kodas: 305421166
Adresas: Panevėžys, Krekenavos g. 22B-14, LT-35224
PVM mokėtojo kodas: LT100012890419
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Nersiga, MB (įmonės kodas 305421166) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2020 m. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms ir yra mikro dydžio. Nuosavybė yra privati: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymas nurodytas kaip kita. Bendrovė veikia Panevėžyje, Krekenavos g. 22B-14, Panevėžio m. sav., Panevėžio apskrityje.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra G.47.81.00 – variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba. 2025 m. veiklos rezultatai pagerėjo: pajamos siekė 403,2 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., augo 20,7 % nuo 334,0 tūkst. EUR. Grynas pelnas padidėjo iki 8,9 tūkst. EUR, kai 2024 m. jis siekė 2,0 tūkst. EUR. Grynojo pelno marža 2025 m. sudarė 2,2 %, palyginti su 0,6 % 2024 m. ir 0,8 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 31,1 tūkst. EUR, turtas – 59,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 28,3 tūkst. EUR. Ilgesniu laikotarpiu pajamos vis dar buvo 6,8 % mažesnės nei 2023 m., tačiau pelningumas ir finansinė padėtis 2025 m. sustiprėjo.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra G.47.81.00 – variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba. 2025 m. veiklos rezultatai pagerėjo: pajamos siekė 403,2 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., augo 20,7 % nuo 334,0 tūkst. EUR. Grynas pelnas padidėjo iki 8,9 tūkst. EUR, kai 2024 m. jis siekė 2,0 tūkst. EUR. Grynojo pelno marža 2025 m. sudarė 2,2 %, palyginti su 0,6 % 2024 m. ir 0,8 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 31,1 tūkst. EUR, turtas – 59,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 28,3 tūkst. EUR. Ilgesniu laikotarpiu pajamos vis dar buvo 6,8 % mažesnės nei 2023 m., tačiau pelningumas ir finansinė padėtis 2025 m. sustiprėjo.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Nersiga, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Nersiga, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.