Lurasa, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 6 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Lurasa, UAB
Įmonės kodas
305425175
PVM kodas
LT100012949917
Registracijos adresas
Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Rato g. 13A, LT-54378
Registracijos data
2020-01-10
Įmonės amžius: 6 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB "Lurasa"
Įmonės kodas: 305425175
Adresas: Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Rato g. 13A, LT-54378
PVM mokėtojo kodas: LT100012949917
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Lurasa, UAB (įmonės kodas 305425175) yra veikianti privati uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2020 m. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, jai būdinga privati nuosavybė, kai daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymo struktūra yra tik vadovas, o pagal dydį bendrovė priskiriama mikro įmonėms. EVRK kodas F.41.00.10 nurodo veiklą „Naujų pastatų statyba“. Įmonės adresas yra Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Rato g. 13A, Kauno apskr.
Finansiškai 2025 m. Lurasa gavo 463,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 107,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 23,1 %. Tai pagerėjimas po 2024 m. patirto 12,6 tūkst. EUR nuostolio ir 2023 m. beveik nulinio rezultato. Nuosavas kapitalas 2025 m. padidėjo iki 79,6 tūkst. EUR, palyginti su -831 EUR 2024 m., o turtas siekė 1,04 mln. EUR, įsipareigojimai – 961,7 tūkst. EUR. Įstatinis kapitalas yra 114,0 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2024 m., 2025 m. ir so far in 2026 buvo 1.
Finansiškai 2025 m. Lurasa gavo 463,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 107,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 23,1 %. Tai pagerėjimas po 2024 m. patirto 12,6 tūkst. EUR nuostolio ir 2023 m. beveik nulinio rezultato. Nuosavas kapitalas 2025 m. padidėjo iki 79,6 tūkst. EUR, palyginti su -831 EUR 2024 m., o turtas siekė 1,04 mln. EUR, įsipareigojimai – 961,7 tūkst. EUR. Įstatinis kapitalas yra 114,0 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2024 m., 2025 m. ir so far in 2026 buvo 1.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Lurasa, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Lurasa, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.