Mantmena - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-01-29
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 459,795 | 434,627 | 267,963 | 388,514 | 407,694 | 532,265 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | 23,073 | 513 | 803 | 1,220 | 5,561 | 10,821 |
| Nuosavas kapitalas | 25,573 | 26,086 | 26,889 | 28,110 | 33,671 | 44,492 |
| Įsipareigojimai | 68,643 | 64,106 | 16,654 | 28,333 | 40,432 | 39,525 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 632 | 406 | 84,017 |
| Trumpalaikis turtas | 94,216 | 90,192 | 43,543 | 55,811 | 73,697 | 0 |
| Turtas viso | 94,216 | 90,192 | 43,543 | 56,443 | 74,103 | 84,017 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 14,300 | 21,075 | 30,053 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | 27,720 | 32,325 | 47,562 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | -5.5% | -38.3% | +45.0% | +4.9% | +30.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 24.5% | 0.6% | 1.8% | 2.2% | 7.5% | 12.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 90.2% | 2.0% | 3.0% | 4.3% | 16.5% | 24.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 5.0% | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 1.4% | 2.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.7 | 2.5 | 0.6 | 1.0 | 1.2 | 0.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 52,685 | 48,292 | 35,336 | 45,264 | 42,542 | 44,665 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Mantmena - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-27 | 2026-08-30 | 2486.13 |
| 2026-08-23 | 2026-08-26 | 7257.13 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 7257.13 |
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 7020.73 |
| 2025-08-25 | 2025-08-25 | 6212.45 |
| 2025-08-19 | 2025-08-24 | 7020.73 |
| 2023-09-18 | 2023-09-21 | 3135.34 |
| 2021-10-18 | 2021-10-18 | 22.24 |
Mantmena - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-18 | 2026-09-23 | 151.04 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 1103.79 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Mantmena, UAB (įmonės kodas 305442790) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė €532.3K ir, palyginti su 2024 m., augo 30.6%, o per dvejus metus padidėjo 37.0%. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė €10.8K, kai 2024 m. jis buvo €5.6K, o 2023 m. – €1.2K, todėl matomas nuoseklus pelningumo gerėjimas. Pelno marža išaugo nuo 0.3% 2023 m. iki 1.4% 2024 m. ir 2.0% 2025 m. Tuo pačiu laikotarpiu didėjo ir balanso rodikliai: turtas padidėjo nuo €56.4K 2023 m. iki €74.1K 2024 m. ir €84.0K 2025 m., o nuosavas kapitalas išaugo nuo €28.1K iki €44.5K. 2025 m. įsipareigojimai sudarė €39.5K, o nuosavo kapitalo dalis buvo 53.0%. Nuosavo kapitalo grąža siekė 24.3%, turto grąža – 12.9%, o pajamos vienam darbuotojui buvo €48.4K.