Miestas peri - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-02-28
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | - | 186,541 | 393,523 | 445,217 | 383,450 | 410,368 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 0 | 22,322 | 11,708 | -6,118 | -40,078 | -26,470 |
| Grynasis pelnas | 0 | 18,577 | 11,642 | -8,624 | -40,078 | -26,470 |
| Nuosavas kapitalas | 1 | 18,580 | 20,221 | 1,597 | -38,482 | -64,951 |
| Įsipareigojimai | - | - | 38,362 | 33,991 | 61,602 | 91,289 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 8,241 | 12,964 | 13,388 | 7,161 | 3,873 |
| Trumpalaikis turtas | 1 | 29,512 | 45,619 | 22,200 | 15,959 | 22,465 |
| Turtas viso | 1 | 37,753 | 58,583 | 35,588 | 23,120 | 26,338 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 9,638 | 64,688 | 53,161 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | 23,993 | 23,323 | 16,922 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +111.0% | +13.1% | -13.9% | +7.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | 49.2% | 19.9% | -24.2% | -173.3% | -100.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | 100.0% | 57.6% | -540.0% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 10.0% | 3.0% | -1.9% | -10.5% | -6.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 12.0% | 3.0% | -1.4% | -10.5% | -6.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 1.9 | 21.3 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 49,744 | 64,689 | 65,154 | 63,908 | 87,935 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Miestas peri - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-01-01 | 2026-01-07 | 72.45 |
| 2025-06-18 | 2025-06-18 | 85.06 |
| 2024-10-24 | 2024-10-28 | 78.30 |
| 2024-10-17 | 2024-10-23 | 66.58 |
| 2024-10-16 | 2024-10-16 | 2046.75 |
| 2024-09-23 | 2024-10-15 | 66.58 |
| 2024-09-17 | 2024-09-22 | 2216.43 |
| 2024-08-19 | 2024-09-16 | 66.58 |
| 2024-08-01 | 2024-08-18 | 33.29 |
| 2024-07-22 | 2024-07-31 | 31.21 |
| 2024-07-16 | 2024-07-21 | 2714.64 |
| 2024-07-02 | 2024-07-15 | 64.50 |
| 2024-02-01 | 2024-02-04 | 64.19 |
| 2023-09-01 | 2023-09-04 | 116.94 |
| 2023-08-17 | 2023-08-31 | 58.31 |
| 2023-08-01 | 2023-08-01 | 58.31 |
| 2023-07-18 | 2023-07-19 | 15.68 |
| 2023-05-16 | 2023-05-30 | 117.26 |
| 2023-05-04 | 2023-05-04 | 117.26 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 58.63 |
| 2023-04-18 | 2023-04-28 | 58.63 |
| 2023-04-03 | 2023-04-13 | 58.63 |
| 2023-03-16 | 2023-03-30 | 57.43 |
| 2023-03-01 | 2023-03-08 | 57.43 |
| 2022-12-01 | 2022-12-14 | 0.95 |
| 2022-09-16 | 2022-09-19 | 31.20 |
Miestas peri - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-08-13 | 2026-08-13 | 5.5 |
| 2026-06-28 | 2026-07-07 | 0.94 |
| 2026-04-19 | 2026-04-20 | 54.0 |
| 2026-04-10 | 2026-04-13 | 17.13 |
| 2025-12-10 | 2025-12-17 | 60.76 |
| 2025-11-14 | 2025-11-15 | 17.65 |
| 2025-10-10 | 2025-10-18 | 1109.74 |
| 2025-07-17 | 2025-07-21 | 757.61 |
| 2025-03-07 | 2025-03-10 | 528.48 |
| 2025-02-13 | 2025-02-13 | 0.59 |
| 2025-02-08 | 2025-02-12 | 742.3 |
| 2025-02-07 | 2025-02-07 | 1.13 |
| 2025-02-06 | 2025-02-06 | 1.24 |
| 2025-01-29 | 2025-02-05 | 1.21 |
| 2025-01-11 | 2025-01-15 | 581.04 |
| 2025-01-09 | 2025-01-10 | 580.82 |
| 2024-12-24 | 2024-12-24 | 0.0 |
| 2024-12-23 | 2024-12-23 | 0.0 |
| 2024-12-22 | 2024-12-22 | 0.0 |
| 2024-12-21 | 2024-12-21 | 0.0 |
| 2024-12-20 | 2024-12-20 | 626.0 |
| 2024-12-19 | 2024-12-19 | 626.0 |
| 2024-12-18 | 2024-12-18 | 0.0 |
| 2024-12-17 | 2024-12-17 | 343.55 |
| 2024-12-16 | 2024-12-16 | 343.55 |
| 2024-12-15 | 2024-12-15 | 343.55 |
| 2024-12-13 | 2024-12-14 | 343.55 |
| 2024-12-12 | 2024-12-12 | 343.55 |
| 2024-12-11 | 2024-12-11 | 343.55 |
| 2024-12-10 | 2024-12-10 | 0.0 |
| 2024-12-08 | 2024-12-09 | 0.0 |
| 2024-12-06 | 2024-12-07 | 0.0 |
| 2024-12-05 | 2024-12-05 | 0.0 |
| 2024-12-04 | 2024-12-04 | 0.0 |
| 2024-12-03 | 2024-12-03 | 0.0 |
| 2024-11-29 | 2024-12-02 | 0.0 |
| 2024-11-28 | 2024-11-28 | 0.0 |
| 2024-11-27 | 2024-11-27 | 0.0 |
| 2024-11-26 | 2024-11-26 | 0.0 |
| 2024-11-25 | 2024-11-25 | 0.0 |
| 2024-11-24 | 2024-11-24 | 0.0 |
| 2024-11-20 | 2024-11-23 | 0.0 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 0.0 |
| 2024-11-17 | 2024-11-17 | 0.0 |
| 2024-10-16 | 2024-11-16 | 418.3 |
| 2024-10-14 | 2024-10-15 | 418.3 |
| 2024-10-10 | 2024-10-13 | 418.3 |
| 2024-10-09 | 2024-10-09 | 793.24 |
| 2024-10-07 | 2024-10-08 | 2351.26 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Miestas peri, MB (kodas 305483926) yra mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. bendrovė uždirbo 410,4 tūkst. Eur pajamų, o tai yra 7,0 % daugiau nei 2024 m., tačiau vis tiek patyrė 26,5 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, o pelno marža siekė -6,5 %. 2025 m. rezultatas buvo geresnis nei 2024 m., kai pajamos sumažėjo iki 383,4 tūkst. Eur, o nuostolis išaugo iki 40,1 tūkst. Eur. 2023 m. pajamos siekė 445,2 tūkst. Eur, o grynasis nuostolis buvo 8,6 tūkst. Eur, todėl trijų metų dinamika rodo kritimą 2024 m. ir dalinį atsitiesimą 2025 m. Balansiniu požiūriu 2025 m. pabaigoje turto vertė sudarė 26,3 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas buvo -65,0 tūkst. Eur, o įsipareigojimai siekė 91,3 tūkst. Eur. Turto apyvartumas buvo 15,58 karto, rodantis dideles pajamas, palyginti su turto baze. Esant darbuotojų duomenims, pajamos vienam darbuotojui siekė 102,6 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui buvo -6,6 tūkst. Eur.