Gera kava - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2020-04-28
Iki: 2020-04-30
|
2020
Nuo: 2020-05-01
Iki: 2021-04-30
|
2021
Nuo: 2021-05-01
Iki: 2022-04-30
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | - | 20,693 | 28,065 | 21,500 | 35,156 | 40,675 | 79,556 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -84 | -17,405 | -14,136 | -21,528 | -25,378 | -18,382 | -7,921 |
| Grynasis pelnas | -84 | -17,405 | -14,136 | -21,528 | -25,378 | -18,382 | -7,921 |
| Nuosavas kapitalas | 9,917 | -7,488 | -21,624 | -43,153 | -68,531 | -86,913 | -94,834 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 52,960 | 73,227 | 97,183 | 99,475 |
| Ilgalaikis turtas | 9,100 | 7,786 | 6,212 | 5,162 | 3,588 | 2,034 | 524 |
| Trumpalaikis turtas | 15,867 | 5,479 | 6,135 | 4,645 | 1,108 | 8,236 | 4,117 |
| Turtas viso | 24,967 | 13,265 | 12,347 | 9,807 | 4,696 | 10,270 | 4,641 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 417 | 1,404 | 4,677 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +35.6% | -23.4% | +63.5% | +15.7% | +95.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.3% | -131.2% | -114.5% | -219.5% | -540.4% | -179.0% | -170.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -0.8% | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -84.1% | -50.4% | -100.1% | -72.2% | -45.2% | -10.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -84.1% | -50.4% | -100.1% | -72.2% | -45.2% | -10.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 20,693 | 28,065 | 16,125 | 35,156 | 44,742 | 47,733 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Gera kava - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 15.67 |
| 2026-03-17 | 2026-03-24 | 15.67 |
| 2026-03-15 | 2026-03-15 | 19.73 |
| 2026-02-18 | 2026-03-11 | 19.73 |
| 2026-01-21 | 2026-02-10 | 1.14 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 1.05 |
| 2026-01-01 | 2026-01-12 | 1.05 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 1.05 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 526.92 |
| 2025-06-17 | 2025-07-03 | 27.84 |
| 2025-01-22 | 2025-02-12 | 17.81 |
| 2025-01-08 | 2025-01-21 | 16.54 |
| 2025-01-02 | 2025-01-07 | 54.12 |
| 2024-12-17 | 2024-12-31 | 54.12 |
| 2024-11-18 | 2024-11-30 | 277.52 |
| 2024-08-19 | 2024-08-19 | 92.30 |
| 2024-05-20 | 2024-06-16 | 3.15 |
| 2024-05-16 | 2024-05-19 | 229.85 |
| 2024-04-23 | 2024-05-15 | 3.14 |
| 2024-03-21 | 2024-03-26 | 123.61 |
| 2024-03-18 | 2024-03-20 | 348.78 |
| 2024-01-23 | 2024-03-17 | 124.54 |
| 2024-01-16 | 2024-01-22 | 123.78 |
| 2023-12-18 | 2024-01-01 | 123.78 |
| 2023-10-17 | 2023-10-18 | 196.47 |
| 2023-07-24 | 2023-08-13 | 0.02 |
| 2023-05-04 | 2023-05-14 | 0.35 |
| 2023-04-25 | 2023-04-25 | 0.35 |
| 2023-02-17 | 2023-02-20 | 206.46 |
| 2023-02-06 | 2023-02-16 | 0.16 |
| 2023-01-23 | 2023-02-03 | 0.16 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 175.44 |
| 2022-10-31 | 2022-11-16 | 0.46 |
| 2022-08-23 | 2022-09-14 | 0.18 |
| 2022-07-25 | 2022-08-15 | 0.18 |
| 2022-04-25 | 2022-05-05 | 0.97 |
| 2022-04-20 | 2022-04-24 | 0.71 |
| 2022-04-19 | 2022-04-19 | 143.70 |
| 2022-03-21 | 2022-04-18 | 0.55 |
| 2022-03-16 | 2022-03-20 | 175.53 |
| 2022-02-17 | 2022-03-15 | 0.55 |
| 2022-01-28 | 2022-02-10 | 0.55 |
| 2022-01-18 | 2022-01-27 | 0.09 |
| 2021-12-20 | 2022-01-12 | 0.09 |
| 2021-12-16 | 2021-12-19 | 152.05 |
| 2021-11-09 | 2021-12-15 | 0.09 |
| 2021-10-18 | 2021-10-18 | 151.96 |
Gera kava - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-29 | 2026-06-30 | 15.1 |
| 2026-04-30 | 2026-05-20 | 0.4 |
| 2026-04-01 | 2026-04-20 | 0.4 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 0.26 |
| 2026-03-27 | 2026-03-28 | 0.13 |
| 2026-03-20 | 2026-03-26 | 0.26 |
| 2026-03-11 | 2026-03-19 | 0.13 |
| 2026-03-02 | 2026-03-10 | 0.26 |
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 0.13 |
| 2026-01-14 | 2026-01-22 | 1.0 |
| 2026-01-08 | 2026-01-13 | 105.1 |
| 2025-12-01 | 2025-12-20 | 0.3 |
| 2025-11-28 | 2025-11-28 | 400.05 |
| 2025-10-30 | 2025-11-27 | 0.05 |
| 2025-08-14 | 2025-08-17 | 142.48 |
| 2025-08-12 | 2025-08-13 | 141.86 |
| 2025-06-28 | 2025-07-20 | 0.48 |
| 2025-06-02 | 2025-06-20 | 0.48 |
| 2025-05-29 | 2025-05-30 | 454.0 |
| 2024-12-31 | 2025-03-08 | 0.17 |
| 2024-12-24 | 2024-12-30 | 1.32 |
| 2024-12-22 | 2024-12-23 | 117.0 |
| 2024-12-19 | 2024-12-21 | 159.23 |
| 2024-12-13 | 2024-12-18 | 157.91 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Gera kava, MB (kodas 305543526) yra mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. įmonė sugeneravo 79,6 tūkst. Eur pajamų: tai beveik dvigubai daugiau nei 2024 m. (40,7 tūkst. Eur) ir gerokai daugiau nei 2023 m. (35,2 tūkst. Eur). Per dvejus metus pajamos išaugo 126,3%. Nepaisant spartesnės apyvartos, veikla išliko nuostolinga: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė -7,9 tūkst. Eur, palyginti su -18,4 tūkst. Eur 2024 m. ir -25,4 tūkst. Eur 2023 m. Nuostolis nuosekliai mažėjo, o pelno marža pagerėjo iki -10,0% 2025 m., nuo -45,2% 2024 m. ir -72,2% 2023 m. Balanso padėtis išlieka įtempta: 2025 m. turtas siekė 4,6 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas buvo -94,8 tūkst. Eur, o įsipareigojimai - 99,5 tūkst. Eur. Turto apimtis, palyginti su pajamomis, yra labai maža, todėl turto panaudojimas yra itin intensyvus. Pajamos vienam darbuotojui 2025 m. sudarė 79,6 tūkst. Eur, o nuostolis vienam darbuotojui – -7,9 tūkst. Eur.