Močiučių restoranas, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 6 m. 4 mėn.
Močiučių restoranas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-06-09
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | - | 1,019 | 5,526 | 6,948 | 17,523 | 169,637 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -1,576 | -5,542 | 1,114 | -10,262 | 3,134 | 77,586 |
| Grynasis pelnas | -1,576 | -5,542 | 1,058 | -10,262 | 2,977 | 72,931 |
| Nuosavas kapitalas | -1,576 | -7,118 | -6,003 | -16,265 | -13,131 | 45,690 |
| Įsipareigojimai | - | - | 7,132 | 19,262 | 21,131 | 30,529 |
| Ilgalaikis turtas | 22,900 | 19,435 | 15,655 | 11,875 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 22,366 | 11,332 | 15,829 | 21,477 | 17,700 | 76,219 |
| Turtas viso | 45,266 | 30,767 | 31,484 | 33,352 | 17,700 | 76,219 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 3,302 | 26,658 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 4,433 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +442.3% | +25.7% | +152.2% | +868.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -3.5% | -18.0% | 3.4% | -30.8% | 16.8% | 95.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | 159.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -543.9% | 19.1% | -147.7% | 17.0% | 43.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -543.9% | 20.2% | -147.7% | 17.9% | 45.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | 0.7 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 510 | 2,763 | 3,639 | 10,952 | 33,927 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Močiučių restoranas - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Močiučių restoranas pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1,314 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 1314.26 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 1314.26 |
| 2026-09-28 | 2026-09-28 | 1314.26 |
| 2026-09-05 | 2026-09-10 | 1.58 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 1.58 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 1.58 |
| 2026-07-23 | 2026-08-13 | 1.58 |
| 2026-06-16 | 2026-06-30 | 126.63 |
| 2026-05-17 | 2026-05-31 | 126.63 |
| 2026-04-27 | 2026-04-29 | 127.75 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 126.63 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 127.75 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 126.63 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 126.63 |
| 2026-02-18 | 2026-02-26 | 126.63 |
| 2026-01-21 | 2026-01-27 | 127.61 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 126.63 |
| 2025-12-16 | 2025-12-29 | 126.63 |
| 2025-11-18 | 2025-12-01 | 130.51 |
| 2025-10-23 | 2025-11-17 | 3.88 |
| 2025-09-16 | 2025-09-24 | 351.13 |
| 2025-09-07 | 2025-09-09 | 496.31 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 496.31 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 496.31 |
| 2024-07-24 | 2024-09-30 | 3.57 |
| 2024-06-18 | 2024-06-30 | 242.33 |
| 2024-05-21 | 2024-05-26 | 186.45 |
| 2024-05-16 | 2024-05-20 | 333.11 |
| 2024-04-30 | 2024-05-15 | 146.66 |
| 2024-04-23 | 2024-04-29 | 283.76 |
| 2024-04-16 | 2024-04-22 | 282.13 |
| 2024-03-18 | 2024-04-01 | 68.86 |
| 2024-02-19 | 2024-02-29 | 148.07 |
| 2024-01-23 | 2024-02-18 | 67.58 |
| 2024-01-16 | 2024-01-22 | 66.06 |
| 2023-12-18 | 2023-12-27 | 173.88 |
| 2023-10-25 | 2023-12-17 | 0.79 |
| 2023-10-17 | 2023-10-24 | 287.16 |
| 2023-07-26 | 2023-07-30 | 196.18 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 196.25 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 193.57 |
| 2023-06-16 | 2023-06-29 | 188.96 |
| 2023-05-16 | 2023-05-28 | 190.41 |
| 2023-05-02 | 2023-05-04 | 194.27 |
| 2023-04-25 | 2023-04-28 | 194.27 |
| 2023-04-18 | 2023-04-24 | 190.76 |
| 2023-03-16 | 2023-03-29 | 309.27 |
| 2023-03-01 | 2023-03-06 | 108.67 |
| 2023-02-17 | 2023-02-28 | 289.71 |
| 2023-02-06 | 2023-02-16 | 80.56 |
| 2023-01-23 | 2023-02-03 | 80.56 |
| 2023-01-17 | 2023-01-22 | 79.17 |
| 2022-12-16 | 2023-01-02 | 245.71 |
| 2022-11-21 | 2022-12-15 | 1.29 |
| 2022-10-28 | 2022-11-18 | 1.29 |
| 2022-08-23 | 2022-08-30 | 204.08 |
| 2022-07-18 | 2022-08-22 | 38.95 |
| 2021-10-18 | 2021-10-24 | 767.80 |
| 2021-09-16 | 2021-10-17 | 479.29 |
Močiučių restoranas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-08-28 | 2026-09-23 | 0.44 |
| 2026-08-25 | 2026-08-25 | 1.44 |
| 2026-08-14 | 2026-08-24 | 0.96 |
| 2026-08-13 | 2026-08-13 | 1812.84 |
| 2026-08-12 | 2026-08-12 | 1811.88 |
| 2026-08-02 | 2026-08-11 | 1807.08 |
| 2026-07-16 | 2026-08-01 | 20.16 |
| 2026-07-02 | 2026-07-15 | 20.28 |
| 2026-06-18 | 2026-07-01 | 4756.86 |
| 2025-11-12 | 2025-11-24 | 0.07 |
| 2025-11-06 | 2025-11-11 | 0.04 |
| 2025-11-02 | 2025-11-05 | 55.11 |
| 2025-10-30 | 2025-11-01 | 55.09 |
| 2025-10-16 | 2025-10-29 | 4.07 |
| 2025-10-03 | 2025-10-15 | 1425.53 |
| 2025-10-02 | 2025-10-02 | 1424.79 |
| 2025-09-30 | 2025-10-01 | 1424.42 |
| 2025-09-28 | 2025-09-29 | 1422.94 |
| 2025-07-29 | 2025-07-29 | 268.25 |
| 2025-07-28 | 2025-07-28 | 268.04 |
| 2025-06-02 | 2025-06-17 | 1.02 |
| 2025-05-31 | 2025-06-01 | 0.72 |
| 2025-05-24 | 2025-05-30 | 24.16 |
| 2025-05-07 | 2025-05-23 | 29.16 |
| 2025-05-01 | 2025-05-06 | 0.16 |
| 2025-04-03 | 2025-04-30 | 0.12 |
| 2025-04-02 | 2025-04-02 | 76.7 |
| 2025-03-28 | 2025-04-01 | 76.58 |
| 2024-12-03 | 2025-03-27 | 5.58 |
| 2024-11-08 | 2024-12-02 | 5.44 |
| 2024-10-01 | 2024-10-09 | 107.62 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Močiučių restoranas, MB (įmonės kodas 305569802) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m., kurie yra naujausi finansiniai metai, pajamos smarkiai išaugo iki 169,6 tūkst. EUR, palyginti su 17,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 6,9 tūkst. EUR 2023 m. Grynasis pelnas taip pat reikšmingai pagerėjo: nuo 10,3 tūkst. EUR nuostolio 2023 m. iki 3,0 tūkst. EUR pelno 2024 m., o 2025 m. pasiekė 72,9 tūkst. EUR. Tai lėmė 43,0% pelningumo maržą 2025 m., o pajamų augimas per metus siekė 868,1%, per dvejus metus – 2 341,5%. Balansas sustiprėjo: nuosavas kapitalas iš neigiamo lygio 2023 ir 2024 m. pakilo iki 45,7 tūkst. EUR 2025 m., įsipareigojimai sudarė 30,5 tūkst. EUR, o turtas – 76,2 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo aukštą pelningumą ir efektyvų turto naudojimą: ROE siekė 159,6%, ROA – 95,7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,67, o turto apyvartumas – 2,23 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 33,9 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 14,6 tūkst. EUR.