Valdrema - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-09-03
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 10,690 | 42,858 | 60,325 | 118,835 | 137,734 | 154,813 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -1,909 | -4,738 | -6,579 | 36,993 | 26,164 | 60,290 |
| Grynasis pelnas | -1,909 | -4,738 | -6,579 | 35,143 | 24,863 | 56,555 |
| Nuosavas kapitalas | -1,909 | -6,647 | 15,572 | 50,434 | 75,298 | 131,853 |
| Įsipareigojimai | - | - | 3,077 | 18,994 | 7,272 | 26,735 |
| Ilgalaikis turtas | 2,984 | 2,322 | 3,493 | 3,649 | 14,202 | 23,583 |
| Trumpalaikis turtas | 8,786 | 729 | 15,156 | 65,779 | 68,368 | 135,005 |
| Turtas viso | 11,770 | 3,051 | 18,649 | 69,428 | 82,570 | 158,588 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 8,609 | 4,388 | 9,524 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +300.9% | +40.8% | +97.0% | +15.9% | +12.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -16.2% | -155.3% | -35.3% | 50.6% | 30.1% | 35.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | -42.2% | 69.7% | 33.0% | 42.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -17.9% | -11.1% | -10.9% | 29.6% | 18.1% | 36.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -17.9% | -11.1% | -10.9% | 31.1% | 19.0% | 38.9% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 7,127 | 21,429 | 31,473 | 109,697 | 137,734 | 154,813 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Valdrema - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 18.00 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 18.00 |
| 2026-08-23 | 2026-08-25 | 18.00 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 18.00 |
| 2026-07-23 | 2026-07-26 | 18.11 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 18.00 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 18.00 |
| 2026-06-16 | 2026-06-17 | 19.47 |
| 2026-05-17 | 2026-05-18 | 23.72 |
| 2026-04-20 | 2026-04-20 | 23.64 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 23.64 |
| 2026-03-17 | 2026-03-22 | 23.64 |
| 2026-01-16 | 2026-01-18 | 10.14 |
| 2025-12-16 | 2025-12-16 | 18.58 |
| 2025-10-16 | 2025-10-16 | 23.64 |
| 2025-09-16 | 2025-09-23 | 23.64 |
| 2025-05-16 | 2025-05-19 | 23.64 |
| 2025-03-18 | 2025-03-18 | 23.64 |
| 2025-02-18 | 2025-02-18 | 23.74 |
| 2024-11-18 | 2024-11-18 | 23.69 |
| 2024-10-16 | 2024-10-20 | 23.64 |
| 2024-07-16 | 2024-07-18 | 23.64 |
| 2024-05-16 | 2024-05-19 | 23.75 |
| 2024-02-19 | 2024-02-19 | 26.98 |
| 2024-01-16 | 2024-01-16 | 23.57 |
| 2023-11-16 | 2023-11-19 | 23.60 |
| 2023-06-16 | 2023-06-18 | 23.57 |
| 2023-03-16 | 2023-03-19 | 23.57 |
| 2022-12-16 | 2022-12-19 | 214.52 |
| 2022-09-16 | 2022-09-18 | 83.04 |
| 2022-06-16 | 2022-06-19 | 110.41 |
| 2022-04-19 | 2022-04-20 | 193.57 |
| 2022-03-16 | 2022-03-17 | 158.02 |
| 2022-02-17 | 2022-02-17 | 199.15 |
| 2021-12-16 | 2021-12-16 | 184.63 |
| 2021-11-05 | 2021-11-14 | 1.57 |
Valdrema - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Valdrema pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 2 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-29 | 2026-10-11 | 2.21 |
| 2026-09-24 | 2026-09-28 | 0.37 |
| 2026-09-16 | 2026-09-23 | 26.78 |
| 2026-08-28 | 2026-09-15 | 0.34 |
| 2026-08-14 | 2026-08-27 | 27.1 |
| 2026-08-12 | 2026-08-13 | 26.83 |
| 2026-07-31 | 2026-08-11 | 0.39 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 0.15 |
| 2026-07-01 | 2026-07-25 | 0.33 |
| 2026-05-28 | 2026-06-05 | 0.22 |
| 2026-05-20 | 2026-05-27 | 0.02 |
| 2026-05-18 | 2026-05-19 | 25.14 |
| 2026-05-15 | 2026-05-17 | 24.83 |
| 2026-04-24 | 2026-04-26 | 0.36 |
| 2026-04-17 | 2026-04-20 | 28.13 |
| 2026-04-01 | 2026-04-16 | 0.3 |
| 2026-03-20 | 2026-03-27 | 0.58 |
| 2026-03-19 | 2026-03-19 | 0.29 |
| 2026-03-18 | 2026-03-18 | 27.89 |
| 2026-02-28 | 2026-03-17 | 0.06 |
| 2026-01-29 | 2026-02-16 | 0.44 |
| 2026-01-20 | 2026-01-28 | 1.65 |
| 2026-01-14 | 2026-01-19 | 15.89 |
| 2026-01-13 | 2026-01-13 | 450.89 |
| 2026-01-12 | 2026-01-12 | 433.0 |
| 2025-12-18 | 2025-12-29 | 0.3 |
| 2025-12-15 | 2025-12-17 | 25.38 |
| 2025-12-01 | 2025-12-14 | 0.52 |
| 2025-11-20 | 2025-11-30 | 0.33 |
| 2025-11-14 | 2025-11-19 | 27.83 |
| 2025-10-19 | 2025-10-26 | 0.32 |
| 2025-09-16 | 2025-10-18 | 0.28 |
| 2025-09-13 | 2025-09-15 | 28.51 |
| 2025-08-28 | 2025-09-12 | 0.68 |
| 2025-08-21 | 2025-08-27 | 0.35 |
| 2025-08-17 | 2025-08-20 | 28.35 |
| 2025-07-28 | 2025-08-16 | 0.52 |
| 2025-07-01 | 2025-07-27 | 0.36 |
| 2025-06-14 | 2025-06-15 | 4.39 |
| 2025-05-24 | 2025-06-13 | 0.47 |
| 2025-05-17 | 2025-05-23 | 27.95 |
| 2025-05-11 | 2025-05-16 | 0.12 |
| 2025-04-30 | 2025-05-10 | 0.42 |
| 2025-04-28 | 2025-04-29 | 160.56 |
| 2025-04-17 | 2025-04-27 | 0.56 |
| 2025-04-16 | 2025-04-16 | 28.09 |
| 2025-03-28 | 2025-04-15 | 0.26 |
| 2025-03-20 | 2025-03-27 | 0.3 |
| 2025-03-15 | 2025-03-19 | 27.9 |
| 2025-02-28 | 2025-03-14 | 0.07 |
| 2025-01-17 | 2025-01-27 | 0.21 |
| 2025-01-10 | 2025-01-16 | 27.78 |
| 2024-11-20 | 2024-11-25 | 0.32 |
| 2024-11-17 | 2024-11-19 | 28.09 |
| 2024-10-15 | 2024-10-16 | 28.15 |
| 2024-09-18 | 2024-10-14 | 0.32 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Valdrema, MB (kodas 305617460) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 154,8 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 56,6 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 36,5%. Pajamos per metus padidėjo 12,4%, o per dvejus metus – 30,3%, rodančios nuoseklų augimą nuo 118,8 tūkst. EUR 2023 m., 137,7 tūkst. EUR 2024 m. iki 154,8 tūkst. EUR 2025 m. Pelningumas augo sparčiau nei apyvarta: grynasis pelnas iš 35,1 tūkst. EUR 2023 m. sumažėjo iki 24,9 tūkst. EUR 2024 m., tačiau 2025 m. pakilo iki 56,6 tūkst. EUR. Balansas taip pat sustiprėjo: turtas padidėjo iki 158,6 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas siekė 131,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 26,7 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 83,1%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,20, o turto apyvartumas siekė 0,98 karto. Nuosavo kapitalo grąža buvo 42,9%, turto grąža – 35,7%, o pajamos vienam darbuotojui sudarė 154,8 tūkst. EUR.