Mama food - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-09-21
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | - | 4,598 | 117,592 | 172,664 | 124,551 | 149,596 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 0 | -3,472 | 1,985 | 22,832 | 5,146 | 1,061 |
| Grynasis pelnas | 0 | -3,472 | 1,985 | 21,743 | 4,374 | 891 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | -3,372 | -1,387 | 20,456 | 24,730 | 17,609 |
| Įsipareigojimai | - | - | 59,628 | 10,518 | 8,176 | 51,941 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 51,425 | 67,742 | 42,363 | 32,094 | 17,470 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 6,967 | 33,232 | 21,076 | 23,008 | 65,541 |
| Turtas viso | 100 | 58,392 | 100,974 | 63,439 | 55,102 | 83,011 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 4,898 | 15,977 | 22,090 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | 14,338 | 12,511 | 15,878 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +2457.5% | +46.8% | -27.9% | +20.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | -5.9% | 2.0% | 34.3% | 7.9% | 1.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | - | - | 106.3% | 17.7% | 5.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -75.5% | 1.7% | 12.6% | 3.5% | 0.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -75.5% | 1.7% | 13.2% | 4.1% | 0.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.5 | 0.3 | 2.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 4,598 | 17,001 | 14,591 | 15,733 | 21,628 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Mama food - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Mama food pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 2 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 1.81 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 1.81 |
| 2026-05-03 | 2026-05-14 | 0.36 |
| 2026-04-24 | 2026-04-29 | 0.36 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 773.87 |
| 2025-10-23 | 2025-11-13 | 0.87 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 1617.84 |
| 2024-11-19 | 2024-11-27 | 174.40 |
| 2024-01-23 | 2024-02-14 | 0.70 |
| 2023-10-25 | 2023-11-14 | 0.87 |
| 2023-10-17 | 2023-10-17 | 1206.67 |
| 2023-05-11 | 2023-05-14 | 12.68 |
| 2023-05-04 | 2023-05-10 | 24.22 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 12.68 |
| 2023-04-26 | 2023-04-28 | 12.68 |
| 2023-04-20 | 2023-04-25 | 12.65 |
| 2023-04-18 | 2023-04-19 | 24.19 |
| 2023-01-17 | 2023-01-26 | 7.64 |
| 2022-09-16 | 2022-09-26 | 78.20 |
| 2022-07-25 | 2022-08-15 | 0.18 |
Mama food - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Mama food pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 26 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-11 | 25.51 |
| 2026-10-02 | 2026-10-06 | 24.43 |
| 2026-09-28 | 2026-10-01 | 2.76 |
| 2026-09-27 | 2026-09-27 | 1.08 |
| 2026-09-25 | 2026-09-26 | 1.68 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 7.94 |
| 2026-08-16 | 2026-08-31 | 7.66 |
| 2026-08-12 | 2026-08-15 | 218.24 |
| 2026-07-28 | 2026-08-11 | 5.92 |
| 2026-07-10 | 2026-07-27 | 2.4 |
| 2026-06-16 | 2026-06-30 | 2.4 |
| 2026-05-22 | 2026-05-26 | 3.78 |
| 2026-05-08 | 2026-05-21 | 1.38 |
| 2026-05-06 | 2026-05-07 | 0.08 |
| 2026-05-01 | 2026-05-05 | 98.93 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 99.63 |
| 2026-03-29 | 2026-04-27 | 0.47 |
| 2026-03-18 | 2026-03-27 | 1.47 |
| 2026-03-11 | 2026-03-17 | 0.04 |
| 2026-03-02 | 2026-03-10 | 0.03 |
| 2026-02-27 | 2026-03-01 | 0.04 |
| 2026-02-21 | 2026-02-26 | 228.92 |
| 2026-02-16 | 2026-02-20 | 58.41 |
| 2025-11-08 | 2025-11-25 | 4.54 |
| 2025-10-30 | 2025-11-07 | 0.36 |
| 2025-10-16 | 2025-10-29 | 1.53 |
| 2025-10-03 | 2025-10-15 | 5.71 |
| 2025-08-28 | 2025-10-02 | 1.53 |
| 2025-07-04 | 2025-08-27 | 1.14 |
| 2025-07-03 | 2025-07-03 | 1418.85 |
| 2025-07-01 | 2025-07-02 | 1418.09 |
| 2025-06-29 | 2025-06-30 | 1416.95 |
| 2025-06-28 | 2025-06-28 | 1416.19 |
| 2025-06-24 | 2025-06-27 | 0.19 |
| 2025-06-23 | 2025-06-23 | 718.96 |
| 2025-06-22 | 2025-06-22 | 718.58 |
| 2025-06-19 | 2025-06-21 | 718.01 |
| 2025-01-24 | 2025-01-27 | 63.87 |
| 2025-01-22 | 2025-01-23 | 61.47 |
| 2025-01-11 | 2025-01-21 | 1.05 |
| 2025-01-08 | 2025-01-10 | 0.59 |
| 2024-12-15 | 2024-12-27 | 0.72 |
| 2024-12-14 | 2024-12-14 | 1.18 |
| 2024-11-17 | 2024-12-13 | 0.72 |
| 2024-10-08 | 2024-10-16 | 0.42 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Mama food, MB (įmonės kodas 305627771) yra Mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 metais įmonė sugeneravo €149.6K pajamas ir uždirbo €891 grynojo pelno, o grynojo pelno marža sudarė 0.6%. Pajamos, palyginti su 2024 metais, padidėjo 20.1%, tačiau vis dar buvo 13.4% mažesnės nei 2023 metų €172.7K lygis, todėl dvejų metų dinamika yra mišri. Pelningumas per laikotarpį silpnėjo dar ryškiau: grynasis pelnas sumažėjo nuo €21.7K 2023 metais iki €4.4K 2024 metais ir iki €891 2025 metais. 2025 metų pabaigoje bendras turtas sudarė €83.0K, nuosavas kapitalas – €17.6K, o įsipareigojimai – €51.9K. Nuosavo kapitalo dalis buvo 21.2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis siekė 2.95, turto apyvartumas – 1.80x, ROE – 5.1%, ROA – 1.1%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €24.9K, o pelnas vienam darbuotojui – €148, todėl paskutiniais metais veiklos efektyvumas buvo ribotas.