Chovanman - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-11-09
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 6,248 | 47,067 | 56,945 | 158,074 | 160,100 | 109,191 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,931 | 13,726 | 4,652 | 9,233 | 5,330 | 1,431 |
| Grynasis pelnas | 1,931 | 13,040 | 4,419 | 8,771 | 5,063 | 1,345 |
| Nuosavas kapitalas | 2,031 | 15,071 | 19,490 | 28,261 | 33,324 | 34,669 |
| Įsipareigojimai | - | - | 5,427 | 20,007 | 13,848 | 5,320 |
| Ilgalaikis turtas | 14,688 | 10,937 | 7,500 | 21,150 | 12,075 | 6,625 |
| Trumpalaikis turtas | 6,918 | 13,526 | 17,417 | 27,118 | 35,097 | 33,364 |
| Turtas viso | 21,606 | 24,463 | 24,917 | 48,268 | 47,172 | 39,989 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 10,636 | 16,947 | 15,974 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +653.3% | +21.0% | +177.6% | +1.3% | -31.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 8.9% | 53.3% | 17.7% | 18.2% | 10.7% | 3.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 95.1% | 86.5% | 22.7% | 31.0% | 15.2% | 3.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 30.9% | 27.7% | 7.8% | 5.5% | 3.2% | 1.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 30.9% | 29.2% | 8.2% | 5.8% | 3.3% | 1.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | 56,945 | 158,074 | 160,100 | 109,191 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Chovanman - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-01-22 | 2026-02-28 | 0.75 |
| 2025-12-16 | 2025-12-22 | 358.88 |
| 2025-11-18 | 2025-12-15 | 0.10 |
| 2025-10-16 | 2025-11-13 | 0.10 |
| 2025-09-16 | 2025-10-14 | 0.10 |
| 2025-09-07 | 2025-09-14 | 0.10 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 0.10 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 0.10 |
| 2025-07-16 | 2025-08-12 | 0.10 |
| 2025-06-17 | 2025-07-14 | 0.10 |
| 2025-06-11 | 2025-06-15 | 0.10 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 0.10 |
| 2025-05-16 | 2025-06-04 | 0.10 |
| 2025-05-04 | 2025-05-14 | 0.10 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 0.09 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.10 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 0.09 |
| 2025-02-18 | 2025-04-14 | 0.09 |
| 2025-01-22 | 2025-02-16 | 0.10 |
Chovanman - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Chovanman, MB (įmonės kodas 305652867) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo €109.2K pajamų ir uždirbo €1.3K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 1.2%. Pajamos, palyginti su 2024 m., sumažėjo 31.8%, o per dvejus metus kritimas sudarė 30.9%, todėl matomas silpnesnis veiklos mastas nei 2023–2024 m. Grynojo pelno trajektorija taip pat blogėjo: nuo €8.8K 2023 m. iki €5.1K 2024 m. ir €1.3K 2025 m. Nepaisant mažesnio pelno, nuosavas kapitalas iš esmės išliko stabilus ir padidėjo nuo €28.3K 2023 m. iki €34.7K 2025 m. Tuo pačiu laikotarpiu turtas sumažėjo nuo €48.3K iki €40.0K, o įsipareigojimai sumažėjo nuo €20.0K iki €5.3K. 2025 m. balansą apibūdina aukštas nuosavo kapitalo santykis, siekiantis 86.7%, ir 0.15 skolos bei nuosavo kapitalo santykis, rodantis nedidelį svertą. Turto apyvartumas siekė 2.73 karto, o pajamos vienam darbuotojui buvo €109.2K, pelnas vienam darbuotojui – €1.3K.