Fortressta, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 5 m. 11 mėn.

Fortressta - Įmonės finansai

EUR
2020
Nuo: 2020-11-06
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - - 13,418 23,842 27,565 50,257
Pelnas prieš apmokestinimą -96 -284 4,188 12,366 4,725 13,264
Grynasis pelnas -96 -284 3,998 11,748 4,465 12,497
Nuosavas kapitalas 4 -280 3,718 15,466 12,931 25,426
Įsipareigojimai - - 1,424 1,535 3,684 5,326
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 6,924 5,625
Trumpalaikis turtas 30 43 5,142 17,001 9,691 25,127
Turtas viso 30 43 5,142 17,001 16,615 30,752
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - 205 974 6,490
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - - +77.7% +15.6% +82.3%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -320.0% -660.5% 77.8% 69.1% 26.9% 40.6%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -2400.0% - 107.5% 76.0% 34.5% 49.2%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 29.8% 49.3% 16.2% 24.9%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 31.2% 51.9% 17.1% 26.4%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - 0.4 0.1 0.3 0.2
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - 22,052 33,505

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Fortressta - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-16 2026-09-16 124.32
2026-08-18 2026-08-18 52.90
2026-07-27 2026-08-17 0.17
2026-07-26 2026-07-26 52.73
2026-07-23 2026-07-25 52.90
2026-07-19 2026-07-22 52.73
2026-07-16 2026-07-17 52.73
2026-06-16 2026-06-16 52.73
2026-05-17 2026-05-19 52.83
2026-05-03 2026-05-14 0.10
2026-04-24 2026-04-29 0.10
2026-01-21 2026-02-17 0.27
2026-01-16 2026-01-20 52.73
2025-12-16 2025-12-16 52.73
2025-10-27 2025-11-02 53.18
2025-10-26 2025-10-26 52.73
2025-10-23 2025-10-25 53.18
2025-10-16 2025-10-22 52.73
2025-09-16 2025-09-24 52.73
2025-08-28 2025-08-29 176.29
2025-08-19 2025-08-21 176.29
2025-07-24 2025-08-18 0.40
2025-07-16 2025-07-23 52.73
2025-06-17 2025-06-22 52.73
2025-05-04 2025-05-15 0.80
2025-04-24 2025-04-29 0.80
2025-04-16 2025-04-17 370.90
2025-03-18 2025-03-20 370.90
2025-02-18 2025-02-20 370.90

Fortressta - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-09-23 2026-09-23 0.63
2026-09-18 2026-09-22 116.98
2026-08-28 2026-09-17 0.09
2026-08-25 2026-08-27 49.45
2026-08-12 2026-08-24 49.21
2026-06-28 2026-07-07 0.34
2026-04-23 2026-04-23 26.16
2026-02-21 2026-02-21 0.16
2026-02-16 2026-02-20 49.58
2026-01-22 2026-01-24 0.21
2026-01-17 2026-01-21 49.32
2025-12-18 2025-12-30 0.16
2025-12-15 2025-12-17 49.84
2025-12-01 2025-12-14 0.26
2025-11-27 2025-11-30 0.25
2025-11-24 2025-11-26 26.88
2025-11-18 2025-11-23 49.88
2025-11-02 2025-11-17 0.3
2025-10-26 2025-11-01 22.82
2025-10-24 2025-10-25 22.58
2025-10-17 2025-10-23 49.58
2025-09-30 2025-09-30 580.58
2025-09-28 2025-09-29 580.59
2025-08-19 2025-08-21 85.39
2025-07-25 2025-07-30 0.01
2025-07-24 2025-07-24 51.37
2025-07-17 2025-07-23 50.18
2025-07-09 2025-07-16 0.6
2025-07-01 2025-07-08 447.66
2025-06-28 2025-06-30 447.06
2025-06-23 2025-06-27 0.06
2025-06-22 2025-06-22 97.68
2025-06-19 2025-06-21 97.62
2025-03-17 2025-03-20 299.61
2025-03-02 2025-03-16 0.12
2025-02-23 2025-02-27 1.23
2025-02-19 2025-02-21 232.38
2025-01-30 2025-02-04 0.13

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Fortressta, MB (kodas 305653595) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 50,3 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 12,5 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 24,9%. Pajamos per metus padidėjo 82,3%, o per dvejus metus – 110,8%, todėl matomas aiškus augimo pagreitis po silpnesnių 2024 metų. Pelningumas taip pat ryškiai pagerėjo: grynasis pelnas išaugo nuo 4,5 tūkst. EUR 2024 m. iki 12,5 tūkst. EUR 2025 m., palyginti su 11,7 tūkst. EUR 2023 m. Balansas išliko tvirtas: 2025 m. pabaigoje turto suma sudarė 30,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 25,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 5,3 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo santykis siekė 82,7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,21, todėl finansinis svertas išliko nedidelis. Turto apyvartumas sudarė 1,63 karto, o pajamos vienam darbuotojui – 50,3 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 12,5 tūkst. EUR. 2025 m. rodikliai rodo didesnę veiklos apimtį, geresnes maržas ir konservatyvią kapitalo struktūrą.