Laurimsta - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-11-27
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | - | 70,248 | 87,500 | 49,778 | 269,274 | 878,099 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -173 | 2,632 | 29,174 | 2,942 | 178,159 | 243,428 |
| Grynasis pelnas | -173 | 2,500 | 27,715 | 1,511 | 169,237 | 204,374 |
| Nuosavas kapitalas | 827 | 3,327 | 31,042 | 32,553 | 192,022 | 396,395 |
| Įsipareigojimai | 64,173 | 315,350 | 305,473 | 288,695 | 317,508 | 298,542 |
| Ilgalaikis turtas | 55,000 | 182,597 | 180,452 | 165,957 | 165,957 | 485,114 |
| Trumpalaikis turtas | 10,000 | 136,080 | 156,163 | 155,291 | 343,573 | 209,823 |
| Turtas viso | 65,000 | 318,677 | 336,615 | 321,248 | 509,530 | 694,937 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 3,799 | 47,842 | 134,905 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +24.6% | -43.1% | +440.9% | +226.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.3% | 0.8% | 8.2% | 0.5% | 33.2% | 29.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -20.9% | 75.1% | 89.3% | 4.6% | 88.1% | 51.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 3.6% | 31.7% | 3.0% | 62.8% | 23.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 3.7% | 33.3% | 5.9% | 66.2% | 27.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 77.6 | 94.8 | 9.8 | 8.9 | 1.7 | 0.8 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Laurimsta - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-08 | 80.48 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 80.48 |
| 2026-09-05 | 2026-09-09 | 96.38 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 96.38 |
| 2026-08-05 | 2026-08-31 | 15.90 |
| 2026-08-01 | 2026-08-04 | 96.38 |
| 2026-07-03 | 2026-07-31 | 15.90 |
| 2026-07-01 | 2026-07-02 | 96.38 |
| 2026-06-04 | 2026-06-30 | 15.90 |
| 2026-06-02 | 2026-06-03 | 96.38 |
| 2026-05-07 | 2026-06-01 | 15.90 |
| 2026-05-03 | 2026-05-06 | 96.38 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 15.90 |
| 2026-02-03 | 2026-02-28 | 15.90 |
| 2025-12-02 | 2026-01-31 | 15.90 |
| 2025-09-02 | 2025-11-30 | 15.90 |
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 88.35 |
| 2025-07-10 | 2025-07-31 | 15.90 |
| 2025-07-01 | 2025-07-09 | 88.35 |
| 2025-06-04 | 2025-06-30 | 15.90 |
| 2025-06-03 | 2025-06-03 | 88.35 |
| 2025-05-08 | 2025-06-02 | 15.90 |
| 2025-05-04 | 2025-05-07 | 88.35 |
| 2025-04-01 | 2025-04-30 | 15.90 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 129.00 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-11-04 | 2024-11-21 | 129.00 |
| 2024-10-01 | 2024-11-03 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 193.50 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 129.00 |
| 2024-07-02 | 2024-07-31 | 64.50 |
| 2024-06-21 | 2024-07-01 | 211.95 |
| 2024-06-03 | 2024-06-20 | 504.73 |
| 2024-05-15 | 2024-06-02 | 440.23 |
| 2024-05-02 | 2024-05-14 | 129.00 |
| 2024-04-04 | 2024-05-01 | 64.50 |
| 2024-04-03 | 2024-04-03 | 110.41 |
| 2024-03-15 | 2024-04-02 | 45.91 |
| 2024-03-01 | 2024-03-14 | 129.00 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 64.50 |
| 2024-01-15 | 2024-01-31 | 148.66 |
| 2024-01-03 | 2024-01-14 | 234.52 |
| 2023-12-01 | 2024-01-02 | 175.89 |
| 2023-11-03 | 2023-11-30 | 117.26 |
| 2023-10-03 | 2023-11-02 | 58.63 |
| 2023-09-01 | 2023-09-30 | 117.26 |
| 2023-08-01 | 2023-08-31 | 58.63 |
| 2023-07-03 | 2023-07-31 | 234.52 |
| 2023-06-01 | 2023-07-02 | 175.89 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 117.26 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 58.63 |
| 2023-04-03 | 2023-04-30 | 58.63 |
| 2023-03-01 | 2023-03-31 | 14.46 |
| 2022-06-01 | 2022-06-30 | 50.95 |
| 2022-05-03 | 2022-05-31 | 101.90 |
| 2022-04-29 | 2022-05-02 | 50.95 |
| 2022-04-25 | 2022-04-28 | 185.38 |
| 2022-02-01 | 2022-03-31 | 50.95 |
| 2021-08-13 | 2021-10-31 | 44.81 |
Laurimsta - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-18 | 2026-09-23 | 1.77 |
| 2026-06-30 | 2026-06-30 | 40503.01 |
| 2026-06-28 | 2026-06-29 | 40446.18 |
| 2025-12-01 | 2025-12-05 | 14.73 |
| 2025-10-12 | 2025-10-26 | 10.06 |
| 2025-10-02 | 2025-10-11 | 50.3 |
| 2025-09-30 | 2025-10-01 | 38747.22 |
| 2025-09-28 | 2025-09-29 | 38706.98 |
| 2024-12-30 | 2025-01-01 | 6.37 |
| 2024-11-28 | 2024-12-27 | 6.37 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Laurimsta, MB (įmonės kodas 305662847) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 finansiniais metais įmonė gavo 878,1 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 204,4 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelno marža siekė 23,3%. Tai tęsė labai spartų augimą po 2024 metų, kai pajamos sudarė 269,3 tūkst. Eur, o grynasis pelnas 169,2 tūkst. Eur, ir po 2023 metų, kai pajamos buvo 49,8 tūkst. Eur, o grynasis pelnas 1,5 tūkst. Eur. Per trejų metų laikotarpį verslas smarkiai išaugo, išlaikydamas pelningumą visais metais. Balanso rodikliai taip pat stiprėjo: 2025 metais turtas siekė 694,9 tūkst. Eur, palyginti su 509,5 tūkst. Eur 2024 metais ir 321,2 tūkst. Eur 2023 metais, o nuosavas kapitalas padidėjo iki 396,4 tūkst. Eur. Įsipareigojimai 2025 metais sudarė 298,5 tūkst. Eur. Pagrindiniai 2025 metų rodikliai rodo gerą efektyvumą ir kapitalo struktūrą: nuosavo kapitalo grąža siekė 51,6%, turto grąža 29,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,75, nuosavo kapitalo dalis – 57,0%, o turto apyvartumas – 1,26 karto.