Fast service - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-11-30
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 0 | 9,818 | 50,396 | 77,543 | 90,932 | 125,125 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -627 | -12,952 | 10,000 | 15,723 | 16,476 | 3,849 |
| Grynasis pelnas | -627 | -12,952 | 10,000 | 15,116 | 15,652 | 3,618 |
| Nuosavas kapitalas | -427 | -13,378 | -3,379 | 11,737 | 27,389 | 31,007 |
| Įsipareigojimai | - | - | 23,913 | 4,162 | 3,493 | 8,281 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 12,784 | 4,785 | 2,660 | 535 | 4,718 |
| Trumpalaikis turtas | 2,026 | 4,678 | 15,749 | 13,239 | 30,347 | 34,570 |
| Turtas viso | 2,026 | 17,462 | 20,534 | 15,899 | 30,882 | 39,288 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 8,246 | 12,609 | 16,055 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +413.3% | +53.9% | +17.3% | +37.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -30.9% | -74.2% | 48.7% | 95.1% | 50.7% | 9.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 128.8% | 57.1% | 11.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -131.9% | 19.8% | 19.5% | 17.2% | 2.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -131.9% | 19.8% | 20.3% | 18.1% | 3.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.4 | 0.1 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | 50,396 | 44,310 | 47,442 | 62,563 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Fast service - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-23 | 2026-08-26 | 8.17 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 8.17 |
| 2026-07-19 | 2026-07-27 | 88.65 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 88.65 |
| 2026-06-16 | 2026-06-22 | 8.17 |
| 2026-03-29 | 2026-03-30 | 233.41 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 233.41 |
| 2026-02-18 | 2026-02-23 | 152.93 |
| 2026-01-16 | 2026-01-26 | 72.45 |
| 2025-11-01 | 2025-11-02 | 144.90 |
| 2025-10-16 | 2025-10-31 | 72.45 |
| 2025-08-31 | 2025-08-31 | 74.25 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 74.25 |
| 2025-06-17 | 2025-06-24 | 72.45 |
| 2025-05-16 | 2025-05-25 | 352.87 |
| 2025-05-04 | 2025-05-15 | 73.23 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 432.16 |
| 2025-04-25 | 2025-04-29 | 0.78 |
| 2025-04-24 | 2025-04-24 | 432.94 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 432.16 |
| 2025-04-01 | 2025-04-15 | 72.45 |
| 2025-03-18 | 2025-03-20 | 55.28 |
| 2025-03-04 | 2025-03-04 | 55.28 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 55.28 |
| 2025-02-18 | 2025-02-24 | 342.54 |
| 2022-01-03 | 2022-03-31 | 44.81 |
| 2021-11-03 | 2021-12-31 | 44.81 |
| 2021-09-01 | 2021-10-31 | 44.81 |
Fast service - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-05 | 2026-10-05 | 206.49 |
| 2026-03-02 | 2026-03-02 | 1727.48 |
| 2025-09-30 | 2025-10-02 | 0.91 |
| 2025-09-28 | 2025-09-29 | 1235.63 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Fast service, MB (kodas 305663689) yra mažioji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. pajamos padidėjo iki 125,1 tūkst. EUR, palyginti su 90,9 tūkst. EUR 2024 m. ir 77,5 tūkst. EUR 2023 m., o augimas siekė 37,6% per metus ir 61,4% per dvejus metus. Įmonė išliko pelninga, tačiau grynasis pelnas 2025 m. sumažėjo iki 3,6 tūkst. EUR nuo 15,7 tūkst. EUR 2024 m., o pelningumo marža nusileido iki 2,9% nuo 17,2% ir 19,5% ankstesniais metais. Turtas padidėjo iki 39,3 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas sudarė 31,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 8,3 tūkst. EUR. Balansas išliko konservatyvus: nuosavo kapitalo rodiklis buvo 78,9%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,27. Nuosavo kapitalo grąža siekė 11,7%, turto grąža – 9,2%, o turto apyvartumas buvo 3,18 karto, rodantis efektyvų turto panaudojimą. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 62,6 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 1,8 tūkst. EUR. Apskritai 2025 m. pasižymėjo spartesniu masto augimu, bet silpnesniu pelningumu.