Augtransa - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-01-27
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 5,223 | 34,088 | 5,385 | 30,278 | 28,920 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -7,709 | 5,435 | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -7,709 | 5,435 | -2,358 | 13,216 | 3,149 |
| Nuosavas kapitalas | -7,709 | -2,274 | -4,632 | 8,584 | 11,733 |
| Įsipareigojimai | 30,051 | 29,546 | 32,609 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 18,208 | 0 | 10,674 | 37,303 | 26,433 |
| Trumpalaikis turtas | 4,134 | 27,272 | 17,303 | 9,783 | 21,324 |
| Turtas viso | 22,342 | 27,272 | 27,977 | 47,086 | 47,757 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 357 | 2,756 | 5,916 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +552.7% | -84.2% | +462.3% | -4.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -34.5% | 19.9% | -8.4% | 28.1% | 6.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 154.0% | 26.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -147.6% | 15.9% | -43.8% | 43.6% | 10.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -147.6% | 15.9% | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 5,223 | 34,088 | - | 40,371 | 38,560 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Augtransa - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-03 | 2026-05-13 | 0.89 |
| 2025-10-23 | 2026-04-30 | 0.89 |
| 2025-08-19 | 2025-09-30 | 82.76 |
| 2025-07-24 | 2025-08-18 | 9.43 |
| 2025-07-16 | 2025-07-23 | 8.28 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 118.67 |
| 2025-05-16 | 2025-06-09 | 118.67 |
| 2025-05-04 | 2025-05-15 | 0.48 |
| 2025-01-22 | 2025-04-30 | 0.48 |
| 2024-11-18 | 2024-11-27 | 127.37 |
| 2024-10-16 | 2024-11-17 | 0.10 |
| 2023-05-02 | 2024-10-06 | 0.10 |
| 2022-10-28 | 2023-04-30 | 0.10 |
| 2022-07-25 | 2022-07-31 | 19.72 |
| 2022-04-28 | 2022-07-24 | 19.20 |
| 2022-04-19 | 2022-04-27 | 19.10 |
| 2022-03-16 | 2022-04-18 | 9.13 |
| 2022-02-17 | 2022-03-15 | 1.53 |
| 2021-12-16 | 2021-12-26 | 6.90 |
| 2021-11-16 | 2021-12-15 | 0.09 |
| 2021-11-05 | 2021-11-07 | 0.09 |
| 2021-10-18 | 2021-10-25 | 15.32 |
| 2021-09-16 | 2021-10-17 | 6.81 |
Augtransa - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-07-01 | 2025-07-20 | 1316.41 |
| 2025-06-28 | 2025-06-30 | 1314.66 |
| 2025-01-01 | 2025-01-27 | 0.65 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Augtransa, MB (kodas 305690056) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonės pajamos siekė 28,9 tūkst. Eur, palyginti su 30,3 tūkst. Eur 2024 m. ir 5,4 tūkst. Eur 2023 m. Tai rodo ryškų augimą per dvejus metus nuo žemos 2023 m. bazės, nors pastaraisiais metais pajamos sumažėjo 4,5 %. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 3,1 tūkst. Eur, palyginti su 13,2 tūkst. Eur 2024 m., tačiau buvo geresnis nei 2023 m. fiksuotas 2,4 tūkst. Eur nuostolis. Pelningumo marža pasikeitė nuo -43,8 % 2023 m. iki 43,6 % 2024 m. ir 2025 m. siekė 10,9 %, todėl matomas perėjimas prie nuosaikaus, bet teigiamo pelningumo. Balansas išliko stabilus: 2025 m. turtas sudarė 47,8 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 11,7 tūkst. Eur. Pagrindiniai rodikliai rodo pakankamą grąžą: ROE buvo 26,8 %, ROA – 6,6 %, o turto apyvarta siekė 0,61 karto.