AutoMundis - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-02-17
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 16,747 | 42,382 | 77,162 | 137,897 | 199,679 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -10,699 | 1,141 | 3,200 | 10,567 | 6,502 |
| Grynasis pelnas | -10,699 | 1,141 | 3,200 | 9,802 | 5,302 |
| Nuosavas kapitalas | -10,199 | -9,058 | -5,857 | 3,945 | 9,246 |
| Įsipareigojimai | - | 15,942 | 88,242 | 103,261 | 45,952 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 4,765 | 3,691 | 24,489 |
| Trumpalaikis turtas | 7,969 | 6,884 | 77,620 | 103,515 | 30,709 |
| Turtas viso | 7,969 | 6,884 | 82,385 | 107,206 | 55,198 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 1,185 | 4,656 | 5,675 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +153.1% | +82.1% | +78.7% | +44.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -134.3% | 16.6% | 3.9% | 9.1% | 9.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 248.5% | 57.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -63.9% | 2.7% | 4.1% | 7.1% | 2.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -63.9% | 2.7% | 4.1% | 7.7% | 3.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 26.2 | 5.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 23,840 | 71,229 | 97,337 | 85,578 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
AutoMundis - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-04-01 | 2025-04-13 | 295.67 |
| 2025-03-31 | 2025-03-31 | 48.52 |
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 3341.68 |
| 2023-04-18 | 2023-04-25 | 43.59 |
| 2023-04-06 | 2023-04-16 | 158.56 |
| 2023-04-04 | 2023-04-05 | 354.67 |
| 2023-02-10 | 2023-02-12 | 242.23 |
| 2023-01-24 | 2023-01-25 | 133.03 |
| 2023-01-23 | 2023-01-23 | 131.98 |
| 2023-01-20 | 2023-01-22 | 133.03 |
| 2023-01-17 | 2023-01-19 | 131.98 |
| 2023-01-10 | 2023-01-15 | 308.45 |
| 2023-01-03 | 2023-01-09 | 359.11 |
| 2023-01-02 | 2023-01-02 | 308.16 |
| 2022-12-16 | 2023-01-01 | 484.34 |
| 2022-12-15 | 2022-12-15 | 308.16 |
| 2022-12-13 | 2022-12-14 | 660.81 |
| 2022-12-01 | 2022-12-12 | 359.11 |
| 2022-11-21 | 2022-11-30 | 308.16 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 308.16 |
| 2022-11-15 | 2022-11-16 | 309.83 |
| 2022-11-03 | 2022-11-14 | 112.83 |
| 2022-10-28 | 2022-11-02 | 61.88 |
| 2022-10-26 | 2022-10-27 | 60.21 |
| 2022-10-18 | 2022-10-25 | 308.16 |
| 2022-10-12 | 2022-10-17 | 131.98 |
| 2022-10-03 | 2022-10-10 | 6.46 |
| 2022-09-16 | 2022-09-27 | 232.83 |
| 2022-07-18 | 2022-07-19 | 352.22 |
| 2022-07-14 | 2022-07-17 | 53.75 |
| 2022-06-08 | 2022-06-12 | 57.52 |
AutoMundis - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 14.08 |
| 2026-02-09 | 2026-02-20 | 0.08 |
| 2026-02-03 | 2026-02-03 | 60.38 |
| 2025-12-12 | 2025-12-12 | 5.14 |
| 2025-01-22 | 2025-01-22 | 458.59 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
AutoMundis, MB (kodas 305700803) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo 199,7 tūkst. EUR pajamų, arba 44,8 % daugiau nei pernai ir 158,8 % daugiau nei 2023 m. Grynasis pelnas sudarė 5,3 tūkst. EUR, palyginti su 9,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 3,2 tūkst. EUR 2023 m., todėl įmonė išliko pelninga, tačiau pelningumas paskutiniais metais sumažėjo. Pelno marža 2025 m. siekė 2,7 %, kai 2024 m. buvo 7,1 %, o 2023 m. – 4,1 %. Balanso rodikliai taip pat reikšmingai pasikeitė: turtas sumažėjo iki 55,2 tūkst. EUR nuo 107,2 tūkst. EUR 2024 m., nuosavas kapitalas padidėjo iki 9,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sumažėjo iki 46,0 tūkst. EUR. Ilgalaikis turtas sudarė 24,5 tūkst. EUR, trumpalaikis turtas – 30,7 tūkst. EUR. Veiklos efektyvumas išliko solidus: turto apyvartumas siekė 3,62 karto, ROA – 9,6 %, o ROE – 57,3 %, vertinant tai mažos nuosavo kapitalo bazės kontekste. Pajamos vienam darbuotojui 2025 m. sudarė 99,8 tūkst. EUR.