Highboost - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-03-08
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 71,850 | 174,207 | 314,053 | 336,285 | 195,799 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 21,296 | 6,052 | 13,716 | -6,764 | 12,954 |
| Grynasis pelnas | 21,296 | 5,714 | 11,504 | -6,764 | 12,557 |
| Nuosavas kapitalas | 21,596 | 6,014 | 17,518 | 10,754 | 23,311 |
| Įsipareigojimai | - | 23,413 | 17,771 | 18,143 | 7,680 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 27,909 | 29,427 | 35,289 | 28,897 | 30,991 |
| Turtas viso | 27,909 | 29,427 | 35,289 | 28,897 | 30,991 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 22,835 | 24,272 | 9,746 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | 24,708 | 14,548 | 5,025 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +142.5% | +80.3% | +7.1% | -41.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 76.3% | 19.4% | 32.6% | -23.4% | 40.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 98.6% | 95.0% | 65.7% | -62.9% | 53.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.6% | 3.3% | 3.7% | -2.0% | 6.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.6% | 3.5% | 4.4% | -2.0% | 6.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 3.9 | 1.0 | 1.7 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 63,867 | 49,773 | 69,790 | 96,081 | 81,583 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Highboost - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Highboost pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 290 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 289.62 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 289.62 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 209.14 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 209.14 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 209.14 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 209.14 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 128.66 |
| 2026-07-01 | 2026-07-31 | 48.18 |
| 2025-09-02 | 2025-09-30 | 72.45 |
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 144.90 |
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-02-04 | 15.90 |
| 2021-12-01 | 2021-12-02 | 89.62 |
Highboost - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-08-21 | 2025-08-21 | 21.26 |
| 2025-04-17 | 2025-04-17 | 37.17 |
| 2025-04-16 | 2025-04-16 | 37.0 |
| 2024-12-19 | 2024-12-19 | 1.05 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Highboost, MB (kodas 305710007) yra Mažoji bendrija, vykdanti krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veiklą. 2025 m. bendrovė gavo €195.8K pajamų ir uždirbo €12.6K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 6.4%. Tai buvo atsigavimas po 2024 m., kai pajamos padidėjo iki €336.3K, tačiau įmonė patyrė €6.8K grynąjį nuostolį ir -2.0% maržą. 2023 m. pajamos sudarė €314.1K, o grynasis pelnas – €11.5K, todėl matyti, kad pelningumas svyravo, nors apyvarta išliko kelių šimtų tūkstančių eurų lygyje. Per pastaruosius dvejus metus pajamos sumažėjo 37.6%, o 2025 m. jos buvo 41.8% mažesnės nei prieš metus. 2025 m. pabaigoje bendras turtas siekė €31.0K, nuosavas kapitalas – €23.3K, o įsipareigojimai – €7.7K, todėl balansas buvo stipresnis nei 2024 m., kai nuosavas kapitalas siekė €10.8K, o įsipareigojimai €18.1K. Naujausi rodikliai rodo gerą turto panaudojimą: turto apyvartumas buvo 6.32x, ROE – 53.9%, ROA – 40.5%, o pajamos vienam darbuotojui – €97.9K.