Laurasa, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 5 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Laurasa, MB
Įmonės kodas
305712606
PVM kodas
LT100015322812
Registracijos adresas
Vilnius, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237
Registracijos data
2021-03-12
Įmonės amžius: 5 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Laurasa"
Įmonės kodas: 305712606
Adresas: Vilnius, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237
PVM mokėtojo kodas: LT100015322812
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Laurasa, MB (įmonės kodas 305712606) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2021 m. Įmonė priskiriama mikro įmonėms ir veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje. Tai privati nuosavybė, kurioje Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymo struktūra – tik vadovas. Įmonės veikla – variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra (EVRK kodas T.95.31.00). Buveinė yra Vilniuje, V. Nagevičiaus g. 3, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Finansiniai rezultatai rodo, kad 2024 m. pajamos padidėjo iki 78,3 tūkst. EUR, palyginti su 41,8 tūkst. EUR 2023 m. Tuo pačiu laikotarpiu grynasis rezultatas pagerėjo nuo 50,7 tūkst. EUR nuostolio 2023 m. iki 1,1 tūkst. EUR pelno 2024 m., o pelningumo marža pasiekė 1,4 %. 2024 m. nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir sudarė -133,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai siekė 158,9 tūkst. EUR, o turtas – 25,4 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius 2024 m. ir 2025 m. vidutiniškai siekė po 3, po 4 2023 m., o 2026 m. kol kas vidutiniškai dirba 6 darbuotojai. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis padidėjo nuo 770,72 EUR 2024 m. iki 867,69 EUR 2025 m.
Finansiniai rezultatai rodo, kad 2024 m. pajamos padidėjo iki 78,3 tūkst. EUR, palyginti su 41,8 tūkst. EUR 2023 m. Tuo pačiu laikotarpiu grynasis rezultatas pagerėjo nuo 50,7 tūkst. EUR nuostolio 2023 m. iki 1,1 tūkst. EUR pelno 2024 m., o pelningumo marža pasiekė 1,4 %. 2024 m. nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir sudarė -133,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai siekė 158,9 tūkst. EUR, o turtas – 25,4 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius 2024 m. ir 2025 m. vidutiniškai siekė po 3, po 4 2023 m., o 2026 m. kol kas vidutiniškai dirba 6 darbuotojai. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis padidėjo nuo 770,72 EUR 2024 m. iki 867,69 EUR 2025 m.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Laurasa, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Laurasa, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.