Gurutis - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-04-07
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 3,983 | 13,500 | 13,240 | 15,888 | 16,551 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | 528,046 | 784,015 |
| Grynasis pelnas | -853 | 36,997 | 521,422 | 528,046 | 784,015 |
| Nuosavas kapitalas | 791,205 | 828,202 | 1,349,624 | 1,677,671 | 2,161,686 |
| Įsipareigojimai | 2,785 | 118 | 4,895 | 401,847 | 115,289 |
| Ilgalaikis turtas | 387,867 | 370,102 | 699,837 | 1,423,915 | 1,805,314 |
| Trumpalaikis turtas | 406,123 | 458,218 | 654,682 | 655,343 | 471,460 |
| Turtas viso | 793,990 | 828,320 | 1,354,519 | 2,079,258 | 2,276,774 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 3,588 | 32,015 | 47,017 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +238.9% | -1.9% | +20.0% | +4.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.1% | 4.5% | 38.5% | 25.4% | 34.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -0.1% | 4.5% | 38.6% | 31.5% | 36.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -21.4% | 274.1% | 3938.2% | 3323.6% | 4737.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | 3323.6% | 4737.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 3,983 | 13,500 | 13,240 | 15,888 | 16,551 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Gurutis - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Gurutis pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 1.48 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 1.48 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 1.48 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 1.48 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 1.48 |
| 2026-03-15 | 2026-03-15 | 0.01 |
| 2026-01-21 | 2026-03-11 | 0.01 |
| 2026-01-01 | 2026-01-14 | 1.37 |
| 2025-12-16 | 2025-12-30 | 1.37 |
| 2023-02-06 | 2023-02-14 | 1.10 |
| 2023-01-24 | 2023-02-03 | 1.10 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 1.08 |
| 2022-12-16 | 2023-01-15 | 1.08 |
| 2022-11-21 | 2022-12-14 | 1.08 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 1.08 |
Gurutis - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-09-01 | 2025-09-14 | 1.85 |
| 2025-08-31 | 2025-08-31 | 0.8 |
| 2025-08-16 | 2025-08-21 | 176.3 |
| 2025-05-24 | 2025-05-24 | 20.48 |
| 2025-05-19 | 2025-05-23 | 20.43 |
| 2025-05-17 | 2025-05-18 | 20.42 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Gurutis, UAB (kodas 305730230) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m., kuris yra naujausias finansinis laikotarpis, bendrovė uždirbo €16.6K pajamų, palyginti su €15.9K 2024 m. ir €13.2K 2023 m., todėl pajamos augo nuosekliai, tačiau nedideliu tempu. Grynas pelnas 2025 m. siekė €784.0K, kai 2024 m. buvo €528.0K, o 2023 m. – €521.4K, tad pelningumas ryškiai pagerėjo, nors pajamų bazė išliko labai maža. Pelno marža buvo itin aukšta, nes pelnas gerokai viršijo pajamas. 2025 m. pabaigoje bendras turtas sudarė €2.28M, nuosavas kapitalas – €2.16M, o įsipareigojimai – €115.3K, todėl kapitalo struktūra išliko labai tvirta ir skolos lygis buvo žemas. Ilgalaikis turtas siekė €1.81M, trumpalaikis – €471.5K. Pagrindiniai rodikliai rodo stiprią finansinę padėtį: skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.05, nuosavo kapitalo rodiklis – 95.0%. Turto apyvartumas buvo 0.01x, o pajamos vienam darbuotojui siekė €16.6K, pelnas vienam darbuotojui – €784.0K.