Veronikos virtuvė, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 5 m. 6 mėn.
Veronikos virtuvė - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-04-23
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 0 | 10,366 | 8,921 | 6,267 | 2,419 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 0 | 11 | 299 | 87 | -13 |
| Grynasis pelnas | 0 | 10 | 299 | 92 | -13 |
| Nuosavas kapitalas | 10 | 20 | 35 | 391 | 378 |
| Įsipareigojimai | - | 2,129 | 885 | 129 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 17,200 | 12,423 | 10,002 | 956 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 140 | 2,148 | 919 | 520 | 378 |
| Turtas viso | 17,340 | 14,571 | 10,921 | 1,476 | 378 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 18 | - | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | -13.9% | -29.8% | -61.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | 0.1% | 2.7% | 6.2% | -3.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | 50.0% | 854.3% | 23.5% | -3.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 0.1% | 3.4% | 1.5% | -0.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 0.1% | 3.4% | 1.4% | -0.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 106.5 | 25.3 | 0.3 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | 17,842 | - | 4,838 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Veronikos virtuvė - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 12.97 |
| 2025-04-17 | 2025-04-30 | 12.97 |
| 2024-08-08 | 2024-08-31 | 31.83 |
| 2024-05-15 | 2024-08-07 | 89.62 |
| 2023-12-29 | 2024-01-31 | 58.87 |
| 2023-10-25 | 2023-12-28 | 60.14 |
| 2023-10-09 | 2023-10-24 | 58.63 |
| 2023-10-03 | 2023-10-08 | 149.95 |
| 2023-09-29 | 2023-10-02 | 91.32 |
| 2023-08-17 | 2023-09-28 | 99.17 |
| 2023-07-26 | 2023-08-16 | 1.53 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 1.55 |
| 2023-05-16 | 2023-05-22 | 81.05 |
| 2023-05-08 | 2023-05-15 | 178.53 |
| 2023-05-02 | 2023-05-07 | 182.44 |
| 2023-04-18 | 2023-04-30 | 182.44 |
| 2022-11-09 | 2023-02-28 | 51.16 |
| 2022-10-28 | 2022-11-08 | 51.42 |
| 2022-10-03 | 2022-10-27 | 51.21 |
| 2022-09-01 | 2022-10-02 | 101.90 |
| 2022-08-23 | 2022-08-31 | 50.95 |
| 2022-08-03 | 2022-08-22 | 241.74 |
| 2022-08-02 | 2022-08-02 | 362.41 |
| 2022-07-26 | 2022-08-01 | 190.79 |
| 2022-07-18 | 2022-07-25 | 232.89 |
| 2022-07-01 | 2022-07-17 | 214.54 |
| 2022-04-15 | 2022-06-30 | 163.59 |
| 2022-04-07 | 2022-04-14 | 163.59 |
| 2022-03-28 | 2022-04-06 | 167.06 |
| 2022-03-18 | 2022-03-27 | 167.06 |
| 2022-03-10 | 2022-03-17 | 218.01 |
| 2022-03-01 | 2022-03-09 | 230.01 |
| 2022-02-28 | 2022-02-28 | 179.06 |
| 2022-02-18 | 2022-02-27 | 179.06 |
| 2022-02-01 | 2022-02-17 | 230.01 |
| 2022-01-28 | 2022-01-31 | 179.06 |
| 2022-01-26 | 2022-01-27 | 223.96 |
| 2022-01-03 | 2022-01-25 | 223.96 |
| 2021-12-29 | 2021-12-31 | 224.05 |
| 2021-12-01 | 2021-12-28 | 224.05 |
| 2021-11-26 | 2021-11-30 | 179.24 |
Veronikos virtuvė - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Veronikos virtuvė, MB (kodas 305739820) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. įmonė gavo 2,4 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 13 EUR nuostolį, kai 2024 m. buvo uždirbta 92 EUR grynojo pelno, o 2023 m. – 299 EUR. Pajamos trejus metus iš eilės mažėjo: nuo 8,9 tūkst. EUR 2023 m. iki 6,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 2,4 tūkst. EUR 2025 m., todėl matomas ryškus veiklos masto susitraukimas. 2025 m. pelno marža buvo -0,5%, o ankstesniais metais įmonė dirbo pelningai – 1,5% 2024 m. ir 3,4% 2023 m. Balansas 2025 m. išliko labai mažas: turto ir nuosavo kapitalo suma siekė po 378 EUR, o nuosavo kapitalo rodiklis buvo 100,0%. 2025 m. ROE ir ROA sudarė po -3,4%, o turto apyvartumas buvo 6,40 karto. 2024 m. turtas siekė 1,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas 391 EUR, įsipareigojimai 129 EUR, o 2023 m. turtas buvo 10,9 tūkst. EUR ir įsipareigojimai 885 EUR.