Pilnas tūzas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-05-20
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 339,033 | 675,969 | 739,546 | 567,714 | 365,065 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | -23,727 | -8,586 |
| Grynasis pelnas | 12,710 | 10,467 | 46,587 | -23,727 | -8,586 |
| Nuosavas kapitalas | 15,210 | 25,677 | 49,911 | 24,184 | 15,598 |
| Įsipareigojimai | 48,697 | 80,136 | 89,805 | 75,709 | 37,686 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2,667 | 2,952 | 3,482 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 63,891 | 103,132 | 136,764 | 96,411 | 53,284 |
| Turtas viso | 63,891 | 105,799 | 139,716 | 99,893 | 53,284 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 24,567 | 35,426 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | 25,213 | 28,471 | 23,808 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +99.4% | +9.4% | -23.2% | -35.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 19.9% | 9.9% | 33.3% | -23.8% | -16.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 83.6% | 40.8% | 93.3% | -98.1% | -55.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.7% | 1.5% | 6.3% | -4.2% | -2.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | -4.2% | -2.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 3.2 | 3.1 | 1.8 | 3.1 | 2.4 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 28,854 | 44,569 | 53,785 | 36,045 | 33,441 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Pilnas tūzas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 10.11 |
| 2026-09-17 | 2026-09-17 | 10.11 |
| 2026-09-16 | 2026-09-16 | 240.11 |
| 2026-03-29 | 2026-03-29 | 1707.90 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 2002.02 |
| 2026-03-25 | 2026-03-26 | 1707.90 |
| 2026-03-24 | 2026-03-24 | 1712.02 |
| 2026-03-17 | 2026-03-23 | 2002.02 |
| 2026-02-27 | 2026-03-03 | 113.73 |
| 2026-02-26 | 2026-02-26 | 194.25 |
| 2026-02-25 | 2026-02-25 | 196.99 |
| 2026-02-23 | 2026-02-24 | 316.99 |
| 2026-02-22 | 2026-02-22 | 896.99 |
| 2026-02-20 | 2026-02-21 | 1426.99 |
| 2026-02-18 | 2026-02-19 | 1706.99 |
| 2026-01-16 | 2026-01-18 | 458.32 |
| 2025-05-16 | 2025-05-25 | 1875.80 |
| 2025-04-21 | 2025-04-21 | 2128.80 |
| 2025-04-16 | 2025-04-20 | 2228.80 |
| 2025-03-22 | 2025-03-26 | 82.10 |
| 2025-03-21 | 2025-03-21 | 502.10 |
| 2025-03-18 | 2025-03-20 | 882.10 |
| 2025-01-19 | 2025-01-19 | 1518.22 |
| 2025-01-18 | 2025-01-18 | 638.22 |
| 2025-01-17 | 2025-01-17 | 1518.22 |
| 2025-01-16 | 2025-01-16 | 2058.22 |
| 2024-12-22 | 2024-12-26 | 1344.50 |
| 2024-12-18 | 2024-12-20 | 1344.50 |
| 2024-12-17 | 2024-12-17 | 1744.50 |
| 2024-10-17 | 2024-10-20 | 1190.72 |
| 2024-10-16 | 2024-10-16 | 1640.72 |
| 2024-09-17 | 2024-09-22 | 11.71 |
| 2024-07-16 | 2024-07-21 | 36.19 |
| 2024-03-18 | 2024-03-24 | 106.21 |
| 2023-02-17 | 2023-03-09 | 3.49 |
| 2023-02-06 | 2023-02-13 | 3.49 |
| 2023-01-27 | 2023-02-03 | 3.49 |
| 2023-01-25 | 2023-01-26 | 3.24 |
| 2023-01-20 | 2023-01-24 | 3.49 |
| 2022-11-21 | 2022-11-21 | 1885.53 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 1885.53 |
| 2022-10-31 | 2022-11-16 | 1.86 |
Pilnas tūzas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-04-09 | 2026-04-10 | 431.6 |
| 2026-04-08 | 2026-04-08 | 431.49 |
| 2026-04-01 | 2026-04-07 | 0.96 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 205.45 |
| 2026-03-22 | 2026-03-22 | 218.42 |
| 2026-03-20 | 2026-03-21 | 225.15 |
| 2026-03-08 | 2026-03-17 | 225.15 |
| 2025-04-28 | 2025-04-28 | 1371.71 |
| 2024-12-22 | 2024-12-23 | 2006.5 |
| 2024-12-19 | 2024-12-21 | 2067.66 |
| 2024-10-10 | 2024-10-16 | 1026.7 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Pilnas tūzas, UAB, kodas 305775389, yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 365,1 tūkst. Eur pajamų, o tai yra 35,7% mažiau nei 2024 m. ir 50,6% mažiau nei 2023 m. Pelningumas išliko silpnas: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 8,6 tūkst. Eur, palyginti su 23,7 tūkst. Eur nuostoliu 2024 m., kai 2023 m. buvo uždirbta 46,6 tūkst. Eur pelno. 2025 m. pelno marža buvo -2,4%, todėl veikla ir toliau buvo nuostolinga, nors nuostolis sumažėjo, lyginant su ankstesniais metais. Balansas taip pat susitraukė: turtas sumažėjo iki 53,3 tūkst. Eur nuo 99,9 tūkst. Eur 2024 m. ir 139,7 tūkst. Eur 2023 m. Nuosavas kapitalas siekė 15,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 37,7 tūkst. Eur, todėl skolų ir nuosavo kapitalo santykis sudarė 2,42, o nuosavo kapitalo dalis – 29,3%. Turto apyvartumas siekė 6,85 karto, o pajamos vienam darbuotojui – 36,5 tūkst. Eur. Apskritai 2025 m. rodikliai rodo mažesnę pajamų bazę, tęsiamus nuostolius ir gana įsiskolinusią kapitalo struktūrą.