Ltrakas, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 5 m. 3 mėn.

Ltrakas - Įmonės finansai

EUR
2021
Nuo: 2021-07-28
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 0 44,439 82,744 82,510 92,282
Pelnas prieš apmokestinimą 0 -399 2,027 -125 15,664
Grynasis pelnas 0 -406 1,920 -125 14,555
Nuosavas kapitalas 9,001 8,595 10,515 10,390 30,444
Įsipareigojimai - 15,132 9,460 28,335 8,311
Ilgalaikis turtas 0 14,704 11,635 30,629 32,400
Trumpalaikis turtas 9,001 9,023 8,340 8,096 6,355
Turtas viso 9,001 23,727 19,975 38,725 38,755
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - 3,502 3,535 2,831
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - +86.2% -0.3% +11.8%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 0.0% -1.7% 9.6% -0.3% 37.6%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 0.0% -4.7% 18.3% -1.2% 47.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - -0.9% 2.3% -0.2% 15.8%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - -0.9% 2.4% -0.2% 17.0%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - 1.8 0.9 2.7 0.3
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - 44,439 82,744 82,510 92,282

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Ltrakas - Sodros skolos

Praeitos darbo dienos įmonės Ltrakas pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1 €

Nuo Iki Skola, €
2026-10-07 2026-10-10 0.52
2026-10-03 2026-10-05 0.52
2026-03-03 2026-03-09 14.13
2022-11-03 2022-11-06 0.04
2022-06-01 2022-06-12 50.95

Ltrakas - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-01 2026-10-05 566.21
2026-09-28 2026-09-30 565.46
2026-09-25 2026-09-27 1.46
2026-09-16 2026-09-24 1.7
2026-09-10 2026-09-15 2.22
2026-09-01 2026-09-09 641.42
2026-08-28 2026-08-31 631.0
2026-08-02 2026-08-10 3398.06
2026-07-10 2026-08-01 1695.96
2026-07-03 2026-07-09 1696.48
2026-06-28 2026-07-02 1693.66
2026-06-03 2026-06-27 0.78
2026-06-01 2026-06-02 1363.0
2026-05-28 2026-05-31 1359.82
2026-05-22 2026-05-27 890.82
2026-05-01 2026-05-21 885.78
2026-04-30 2026-04-30 885.09
2026-03-29 2026-04-29 12.09
2026-03-27 2026-03-28 0.09
2026-03-20 2026-03-26 12.09
2026-03-08 2026-03-08 78.21
2026-02-28 2026-03-07 12.09
2026-02-27 2026-02-27 0.09
2026-02-21 2026-02-26 347.62
2026-02-16 2026-02-20 0.62
2026-02-03 2026-02-15 0.6
2026-01-29 2026-01-30 582.16
2026-01-01 2026-01-28 0.16
2025-11-27 2025-12-31 0.03
2025-11-25 2025-11-26 1.03
2025-11-06 2025-11-24 0.6
2025-11-02 2025-11-05 563.58
2025-10-30 2025-11-01 562.98
2025-10-04 2025-10-05 0.08
2025-10-02 2025-10-03 544.08
2025-09-28 2025-10-01 543.38
2025-08-21 2025-08-25 3.38
2025-08-08 2025-08-20 1.6
2025-08-06 2025-08-07 350.03
2025-08-01 2025-08-05 1231.98
2025-07-31 2025-07-31 1230.38
2025-07-28 2025-07-30 1230.54
2025-07-01 2025-07-23 0.54
2025-06-28 2025-06-28 648.86
2025-06-12 2025-06-27 0.86
2025-06-02 2025-06-11 0.88
2025-05-31 2025-06-01 0.66
2025-05-30 2025-05-30 807.09
2025-05-29 2025-05-29 806.43
2025-05-17 2025-05-28 1.43
2025-05-13 2025-05-16 346.25
2025-05-01 2025-05-12 345.17
2025-04-28 2025-04-30 344.72
2024-12-30 2024-12-30 113.72
2024-12-19 2024-12-29 0.72
2024-12-04 2024-12-18 0.63
2024-12-03 2024-12-03 336.34
2024-11-28 2024-12-02 335.71
2024-11-13 2024-11-27 1.71

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Ltrakas, MB (įmonės kodas 305842140) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, įmonė gavo 92,3 tūkst. Eur pajamų, o tai buvo 11,8 % daugiau nei pernai ir 11,5 % daugiau nei prieš dvejus metus. Grynasis pelnas padidėjo iki 14,6 tūkst. Eur, palyginti su 125 Eur nuostoliu 2024 m. ir 1,9 tūkst. Eur pelnu 2023 m., o pelningumo marža pakilo iki 15,8 % nuo -0,2 % ankstesniais metais. 2024 m. rezultatas buvo laikinas pablogėjimas, nors pajamos išliko panašios, tačiau 2025 m. matomas aiškus pelningumo ir veiklos masto atsistatymas. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 38,8 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas 30,4 tūkst. Eur, o įsipareigojimai 8,3 tūkst. Eur, todėl balansas išliko tvirtas, o nuosavo kapitalo dalis sudarė 78,6 %. Ilgalaikis turtas sudarė 32,4 tūkst. Eur, trumpalaikis turtas – 6,4 tūkst. Eur. Efektyvumo rodikliai taip pat buvo stiprūs: ROE siekė 47,8 %, ROA – 37,6 %, o turto apyvartumas – 2,38 karto. Pajamos vienam darbuotojui buvo 92,3 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 14,6 tūkst. Eur.