Versvela - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-08-17
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 16,027 | 93,371 | 76,646 | - | 9,000 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -6,107 | 2,850 | -1,698 | -7,980 | 2,879 |
| Grynasis pelnas | -6,107 | 2,707 | -1,698 | -7,980 | 2,706 |
| Nuosavas kapitalas | 3,893 | 5,250 | 9,117 | 719 | 3,657 |
| Įsipareigojimai | 39,261 | 40,714 | 24,888 | 19,476 | 18,178 |
| Ilgalaikis turtas | 25,396 | 19,076 | 13,003 | 6,378 | 857 |
| Trumpalaikis turtas | 17,758 | 13,505 | 4,502 | 1,047 | 4,478 |
| Turtas viso | 43,154 | 32,581 | 17,505 | 7,425 | 5,335 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 12,370 | 786 | 1,644 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +482.6% | -17.9% | - | - |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -14.2% | 8.3% | -9.7% | -107.5% | 50.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -156.9% | 51.6% | -18.6% | -1109.9% | 74.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -38.1% | 2.9% | -2.2% | - | 30.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -38.1% | 3.1% | -2.2% | - | 32.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 10.1 | 7.8 | 2.7 | 27.1 | 5.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 16,027 | 93,371 | 76,646 | - | 9,000 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Versvela - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Versvela pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 5 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 4.81 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 4.81 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 5.01 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 5.01 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 5.01 |
| 2026-09-05 | 2026-09-15 | 3.31 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 3.31 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 3.31 |
| 2026-07-19 | 2026-08-17 | 1.61 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 1.61 |
| 2026-01-16 | 2026-02-17 | 1.40 |
| 2025-06-17 | 2025-06-17 | 0.62 |
| 2024-11-18 | 2024-11-18 | 1.20 |
| 2024-10-16 | 2024-10-16 | 1.20 |
| 2024-07-16 | 2024-07-16 | 1.20 |
| 2024-02-19 | 2024-02-19 | 1.20 |
| 2022-12-16 | 2023-01-10 | 0.18 |
| 2022-11-21 | 2022-12-12 | 0.18 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 0.18 |
| 2022-10-28 | 2022-11-09 | 0.18 |
| 2022-06-16 | 2022-07-10 | 0.19 |
| 2022-05-17 | 2022-06-13 | 0.19 |
| 2022-04-19 | 2022-05-09 | 0.19 |
| 2022-03-16 | 2022-04-14 | 0.19 |
| 2022-02-17 | 2022-03-13 | 0.19 |
| 2022-01-28 | 2022-02-10 | 0.19 |
| 2021-11-16 | 2021-11-18 | 155.81 |
Versvela - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.