RV trucks - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-08-26
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 18,314 | 64,359 | 63,116 | 79,040 | 78,855 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,437 | 2,895 | 4,574 | 11,161 | 1,746 |
| Grynasis pelnas | 2,437 | 2,750 | 4,345 | 10,603 | 1,641 |
| Nuosavas kapitalas | 11,437 | 14,187 | 18,531 | 29,132 | 30,775 |
| Įsipareigojimai | 0 | 10,419 | 6,414 | 2,630 | 1,393 |
| Ilgalaikis turtas | 10,781 | 7,907 | 5,032 | 8,024 | 5,169 |
| Trumpalaikis turtas | 15,460 | 16,699 | 19,913 | 23,738 | 9,506 |
| Turtas viso | 26,241 | 24,606 | 24,945 | 31,762 | 14,675 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 6,496 | 9,191 | 9,566 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +251.4% | -1.9% | +25.2% | -0.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 9.3% | 11.2% | 17.4% | 33.4% | 11.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 21.3% | 19.4% | 23.4% | 36.4% | 5.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 13.3% | 4.3% | 6.9% | 13.4% | 2.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 13.3% | 4.5% | 7.2% | 14.1% | 2.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 18,314 | 64,359 | 63,116 | 79,040 | 78,855 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
RV trucks - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės RV trucks pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 35 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 35.37 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 35.37 |
| 2026-09-05 | 2026-09-11 | 35.37 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 35.37 |
| 2026-08-01 | 2026-08-09 | 35.37 |
| 2026-07-01 | 2026-07-12 | 35.37 |
| 2026-06-02 | 2026-06-07 | 35.37 |
| 2026-05-03 | 2026-05-10 | 35.37 |
| 2026-04-01 | 2026-04-12 | 35.37 |
| 2026-03-03 | 2026-03-08 | 35.37 |
| 2026-02-03 | 2026-02-08 | 35.37 |
| 2025-12-02 | 2025-12-08 | 27.34 |
| 2025-11-01 | 2025-11-09 | 27.34 |
| 2025-10-01 | 2025-10-09 | 27.34 |
| 2025-09-02 | 2025-09-03 | 27.34 |
| 2025-08-01 | 2025-08-10 | 27.34 |
| 2025-07-01 | 2025-07-09 | 25.44 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 18.60 |
| 2025-06-08 | 2025-06-08 | 25.44 |
| 2025-06-03 | 2025-06-04 | 25.44 |
| 2025-05-16 | 2025-06-01 | 148.57 |
| 2025-05-04 | 2025-05-07 | 26.13 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 147.88 |
| 2025-04-24 | 2025-04-27 | 148.57 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 147.88 |
| 2025-04-01 | 2025-04-07 | 25.44 |
| 2025-03-18 | 2025-03-31 | 122.79 |
| 2025-03-04 | 2025-03-09 | 0.35 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 0.35 |
| 2025-01-02 | 2025-01-05 | 15.62 |
| 2024-12-03 | 2024-12-08 | 39.29 |
| 2024-11-04 | 2024-11-10 | 3.88 |
| 2024-10-01 | 2024-10-08 | 27.55 |
| 2024-09-03 | 2024-09-08 | 21.68 |
| 2022-03-01 | 2022-03-02 | 117.77 |
| 2022-02-22 | 2022-02-28 | 66.82 |
| 2022-02-18 | 2022-02-21 | 79.20 |
| 2022-02-01 | 2022-02-06 | 13.13 |
| 2022-01-03 | 2022-01-03 | 6.89 |
| 2021-12-01 | 2021-12-12 | 6.89 |
RV trucks - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-19 | 2025-06-19 | 470.84 |
| 2025-04-28 | 2025-04-28 | 1037.74 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
RV trucks, MB (įmonės kodas 305885679) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, įmonė gavo 78,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 1,6 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelno marža siekė 2,1%. Pajamos, palyginti su 2024 m., iš esmės išliko stabilios ir sumažėjo 0,2%, tačiau per dvejus metus rezultatas išliko geresnis nei 2023 m. – augimas siekė 24,9%. Pelningumas 2025 m. susilpnėjo po stipresnių 2024 m., kai pajamos sudarė 79,0 tūkst. Eur, o grynasis pelnas – 10,6 tūkst. Eur; 2023 m. pajamos buvo 63,1 tūkst. Eur, o grynasis pelnas – 4,3 tūkst. Eur. 2025 m. balansiniai duomenys rodo 14,7 tūkst. Eur turto, 30,8 tūkst. Eur nuosavo kapitalo ir 1,4 tūkst. Eur įsipareigojimų. Pagrindiniai rodikliai rodo nedidelį skolintų lėšų naudojimą: skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,05, ROE – 5,3%, ROA – 11,2%, o turto apyvartumas – 5,37 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 78,9 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 1,6 tūkst. Eur.