DU projektai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-10-06
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 5,000 | 138,960 | 167,800 | 142,364 | 17,700 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 52 | 96,778 | 140,904 | 128,960 | 43 |
| Grynasis pelnas | 52 | 91,937 | 133,855 | 122,511 | -462 |
| Nuosavas kapitalas | 102 | 92,039 | 225,895 | 348,406 | 347,944 |
| Įsipareigojimai | - | 95,303 | 59,321 | 36,740 | 46,270 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 170,000 | 195,000 | 195,000 |
| Trumpalaikis turtas | 55,107 | 187,342 | 115,216 | 190,146 | 199,214 |
| Turtas viso | 55,107 | 187,342 | 285,216 | 385,146 | 394,214 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 25,867 | 9,129 | 2,180 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +2679.2% | +20.8% | -15.2% | -87.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.1% | 49.1% | 46.9% | 31.8% | -0.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 51.0% | 99.9% | 59.3% | 35.2% | -0.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.0% | 66.2% | 79.8% | 86.1% | -2.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.0% | 69.6% | 84.0% | 90.6% | 0.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
DU projektai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-03-04 | 2025-03-31 | 85.39 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 72.45 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 85.39 |
| 2025-02-11 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 72.45 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-11-04 | 2024-11-21 | 193.51 |
| 2024-10-01 | 2024-11-03 | 129.01 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 64.51 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 0.01 |
| 2024-04-03 | 2024-04-30 | 64.50 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 128.99 |
| 2024-01-03 | 2024-01-31 | 64.49 |
| 2023-12-01 | 2024-01-02 | 5.86 |
| 2023-11-03 | 2023-11-30 | 132.39 |
| 2023-10-03 | 2023-11-02 | 117.26 |
| 2023-09-01 | 2023-10-02 | 58.63 |
| 2023-08-01 | 2023-08-31 | 234.52 |
| 2023-07-03 | 2023-07-31 | 175.89 |
| 2023-06-01 | 2023-07-02 | 117.26 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 58.63 |
| 2023-03-01 | 2023-03-31 | 219.16 |
| 2023-02-01 | 2023-02-28 | 160.53 |
| 2023-01-26 | 2023-01-31 | 101.90 |
| 2023-01-23 | 2023-01-25 | 109.13 |
| 2023-01-03 | 2023-01-22 | 101.90 |
| 2022-12-01 | 2023-01-02 | 50.95 |
| 2022-10-03 | 2022-10-31 | 203.80 |
| 2022-09-01 | 2022-10-02 | 152.85 |
| 2022-08-02 | 2022-08-31 | 101.90 |
| 2022-07-01 | 2022-08-01 | 50.95 |
| 2022-06-01 | 2022-06-30 | 101.90 |
| 2022-05-03 | 2022-05-31 | 50.95 |
| 2022-02-01 | 2022-04-30 | 50.95 |
| 2022-01-03 | 2022-01-31 | 44.81 |
| 2021-12-01 | 2021-12-31 | 82.39 |
| 2021-11-04 | 2021-11-30 | 37.58 |
DU projektai - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 5.63 |
| 2025-09-28 | 2025-09-29 | 493.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
DU projektai, MB (kodas 305912788) yra mažoji bendrija, vykdanti kitus statybos baigiamuosius ir apdailos darbus. 2025 m. bendrovė gavo 17,7 tūkst. Eur pajamų, kurios, palyginti su 2024 m., sumažėjo 87,6%, o per dvejus metus – 89,5%. Po gerų 2023 ir 2024 metų, kai pajamos siekė atitinkamai 167,8 tūkst. Eur ir 142,4 tūkst. Eur, o grynasis pelnas sudarė 133,9 tūkst. Eur ir 122,5 tūkst. Eur, 2025 finansiniai metai baigėsi 462 Eur grynuoju nuostoliu. Pelningumas reikšmingai susilpnėjo: pelno marža nuo 79,8% 2023 m. ir 86,1% 2024 m. sumažėjo iki -2,6% 2025 m. Tuo pat metu balansas išliko tvirtas: 2025 m. pabaigoje turtas siekė 394,2 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 347,9 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 46,3 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis sudarė 88,3%, skolų ir nuosavo kapitalo santykis – 0,13, o turto apyvarta – 0,04 karto. ROE ir ROA 2025 m. buvo po -0,1%, atspindint labai sumažėjusią apyvartą esant didelei turto bazei.