Sports cars center, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 5 m. 0 mėn.
Sports cars center - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-10-28
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 60,400 | 87,325 | 34,073 | 30,776 | 69,550 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 746 | 6,731 | -15,582 | -11,885 | -33,927 |
| Grynasis pelnas | 746 | 6,731 | -15,582 | -11,885 | -33,927 |
| Nuosavas kapitalas | 1,746 | 8,500 | -7,128 | -18,664 | -52,591 |
| Įsipareigojimai | - | 125,386 | 235,005 | 330,563 | 410,848 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 818 | 502 | 212 | 46,379 |
| Trumpalaikis turtas | 1,746 | 133,068 | 227,375 | 311,687 | 311,878 |
| Turtas viso | 1,746 | 133,886 | 227,877 | 311,899 | 358,257 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +44.6% | -61.0% | -9.7% | +126.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 42.7% | 5.0% | -6.8% | -3.8% | -9.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 42.7% | 79.2% | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.2% | 7.7% | -45.7% | -38.6% | -48.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.2% | 7.7% | -45.7% | -38.6% | -48.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 14.8 | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 87,325 | 34,073 | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sports cars center - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-03-01 | 2024-03-31 | 62.32 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 179.58 |
| 2024-01-03 | 2024-01-31 | 115.08 |
| 2023-12-01 | 2024-01-02 | 56.45 |
| 2023-02-17 | 2023-02-28 | 201.27 |
| 2023-02-06 | 2023-02-16 | 0.70 |
| 2023-01-24 | 2023-02-03 | 0.70 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 0.07 |
| 2022-12-27 | 2023-01-15 | 0.07 |
| 2022-12-16 | 2022-12-26 | 175.05 |
| 2022-11-21 | 2022-12-15 | 0.07 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 0.07 |
| 2022-10-18 | 2022-11-10 | 0.07 |
| 2022-09-16 | 2022-10-16 | 0.07 |
| 2022-08-23 | 2022-09-12 | 0.07 |
| 2022-07-25 | 2022-08-15 | 0.08 |
| 2022-04-19 | 2022-04-19 | 39.63 |
Sports cars center - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Sports cars center, MB (kodas 305925223) yra mažoji bendrija, veikianti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros srityje. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 69,5 tūkst. EUR pajamų ir patyrė 33,9 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, todėl pelno marža buvo -48,8%. Pajamos per metus padidėjo 126,0%, o per dvejus metus – 104,1%, tad apyvarta 2025 m. smarkiai atsigavo po 30,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 34,1 tūkst. EUR 2023 m. Vis dėlto pelningumas 2025 m. vėl pablogėjo po to, kai nuostolis 2024 m. sumažėjo iki 11,9 tūkst. EUR nuo 15,6 tūkst. EUR 2023 m. Balansas išaugo iki 358,3 tūkst. EUR turto, įsipareigojimai padidėjo iki 410,8 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas išliko neigiamas –52,6 tūkst. EUR. Trumpalaikis turtas sudarė 311,9 tūkst. EUR. Turto apyvartumas siekė 0,19 karto, rodydamas ribotą pajamų generavimą turto atžvilgiu. Neigiamas nuosavas kapitalas riboja skolinių ir grąžos rodiklių interpretaciją.