Custom performance, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 4 m. 10 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Custom performance, MB
Įmonės kodas
305956208
PVM kodas
LT100014591217
Registracijos adresas
Vilniaus r. sav., Riešės sen., Vanaginės k., Prašiškių g. 55 K7, LT-14332
Registracijos data
2021-12-15
Įmonės amžius: 4 m. 10 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Custom performance
Įmonės kodas: 305956208
Adresas: Vilniaus r. sav., Riešės sen., Vanaginės k., Prašiškių g. 55 K7, LT-14332
PVM mokėtojo kodas: LT100014591217
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Custom performance, MB (įmonės kodas 305956208) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2021 m. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, o jos nuosavybė yra privati: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, be užsienio investuotojų kapitalo. Bendrovę valdo tik vadovas, ji įvardijama kaip mikro įmonė. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą T.95.31.00 yra variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Įmonė veikia Vanaginės k., Riešės sen., Vilniaus r. sav., Vilniaus apskrityje.
Finansiškai 2025 m. bendrovės pajamos sudarė 150,1 tūkst. EUR, arba 10,0 % daugiau nei 2024 m., tačiau vis dar mažiau nei 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 9,0 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 6,0 %, palyginti su 3,1 % 2024 m. ir 3,3 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 63,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 54,1 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas – 9,4 tūkst. EUR. Balanso duomenys rodo gana didelį finansinį svertą, nes įsipareigojimai viršijo nuosavą kapitalą.
Finansiškai 2025 m. bendrovės pajamos sudarė 150,1 tūkst. EUR, arba 10,0 % daugiau nei 2024 m., tačiau vis dar mažiau nei 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 9,0 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 6,0 %, palyginti su 3,1 % 2024 m. ir 3,3 % 2023 m. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 63,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 54,1 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas – 9,4 tūkst. EUR. Balanso duomenys rodo gana didelį finansinį svertą, nes įsipareigojimai viršijo nuosavą kapitalą.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Custom performance, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Custom performance, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.