Restaurema - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-01-06
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 78,238 | 78,695 | 238,496 | 318,202 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | 30,926 | 49,212 |
| Grynasis pelnas | 2,234 | 446 | 29,358 | 41,591 |
| Nuosavas kapitalas | 2,234 | 2,680 | 32,037 | 58,628 |
| Įsipareigojimai | 1,251 | 13,066 | 23,850 | 41,130 |
| Ilgalaikis turtas | 1,460 | 1,020 | 19,786 | 40,523 |
| Trumpalaikis turtas | 2,025 | 14,629 | 36,101 | 59,235 |
| Turtas viso | 3,485 | 15,649 | 55,887 | 99,758 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 5,655 | 18,216 | 22,175 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +0.6% | +203.1% | +33.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 64.1% | 2.9% | 52.5% | 41.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 16.6% | 91.6% | 70.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 2.9% | 0.6% | 12.3% | 13.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | 13.0% | 15.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.6 | 4.9 | 0.7 | 0.7 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 78,238 | 62,956 | 105,998 | 106,067 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Restaurema - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-08-05 | 2025-08-17 | 0.06 |
| 2025-08-01 | 2025-08-04 | 72.51 |
| 2025-07-16 | 2025-07-31 | 0.06 |
| 2025-07-01 | 2025-07-13 | 72.51 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 0.06 |
| 2025-06-11 | 2025-06-12 | 0.06 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 0.06 |
| 2025-06-03 | 2025-06-04 | 0.06 |
| 2025-05-16 | 2025-05-26 | 0.06 |
| 2025-05-04 | 2025-05-12 | 0.06 |
| 2025-04-01 | 2025-04-01 | 72.45 |
| 2025-03-04 | 2025-03-11 | 73.55 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 1.10 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 73.55 |
| 2025-02-18 | 2025-02-28 | 1.10 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 16.05 |
| 2024-12-22 | 2024-12-26 | 8.02 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 8.02 |
| 2024-12-04 | 2024-12-10 | 8.02 |
| 2024-12-03 | 2024-12-03 | 72.52 |
| 2024-11-20 | 2024-12-02 | 8.02 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 72.52 |
| 2024-11-04 | 2024-11-12 | 65.32 |
| 2024-10-29 | 2024-11-03 | 0.82 |
| 2024-10-24 | 2024-10-27 | 0.82 |
| 2023-09-01 | 2023-09-12 | 109.44 |
| 2023-08-17 | 2023-08-31 | 50.81 |
| 2023-08-01 | 2023-08-15 | 50.41 |
| 2022-02-01 | 2022-02-09 | 42.73 |
Restaurema - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-03-12 | 2026-03-12 | 195.34 |
| 2026-03-08 | 2026-03-11 | 195.1 |
| 2026-03-02 | 2026-03-07 | 46.12 |
| 2026-02-27 | 2026-03-01 | 46.09 |
| 2026-02-21 | 2026-02-26 | 46.0 |
| 2025-08-01 | 2026-01-08 | 6.72 |
| 2025-07-03 | 2025-07-31 | 5.88 |
| 2025-07-01 | 2025-07-02 | 1573.88 |
| 2025-06-24 | 2025-06-30 | 1570.94 |
| 2025-06-19 | 2025-06-23 | 1568.0 |
| 2024-09-13 | 2024-10-13 | 4.28 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Restaurema, MB (kodas 305972899) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 318,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 41,6 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 13,1%. Per pastaruosius trejus metus matomas ryškus augimas: pajamos padidėjo nuo 78,7 tūkst. EUR 2023 m. iki 238,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 318,2 tūkst. EUR 2025 m., o grynasis pelnas kilo nuo 446 EUR 2023 m. iki 29,4 tūkst. EUR 2024 m. ir 41,6 tūkst. EUR 2025 m. Balansas taip pat išaugo: turtas padidėjo nuo 15,6 tūkst. EUR 2023 m. iki 55,9 tūkst. EUR 2024 m. ir 99,8 tūkst. EUR 2025 m. 2025 m. nuosavas kapitalas sudarė 58,6 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 41,1 tūkst. EUR, nuosavo kapitalo dalis buvo 58,8%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,70. Turto apyvartumas siekė 3,19 karto, ROE – 70,9%, ROA – 41,7%. Pajamos vienam darbuotojui siekė 106,1 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 13,9 tūkst. EUR.