Nyaa - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-03-18
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 9,013 | 27,428 | 32,769 | 25,490 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -4,638 | 2,027 | 3,215 | 1,237 |
| Grynasis pelnas | -4,638 | 2,027 | 3,185 | 1,163 |
| Nuosavas kapitalas | -4,638 | -1,611 | 1,574 | 2,737 |
| Įsipareigojimai | 6,294 | 5,864 | 5,192 | 5,705 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 1,002 | 678 |
| Trumpalaikis turtas | 1,656 | 4,253 | 5,764 | 7,764 |
| Turtas viso | 1,656 | 4,253 | 6,766 | 8,442 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 249 | 533 | 112 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +204.3% | +19.5% | -22.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -280.1% | 47.7% | 47.1% | 13.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | 202.4% | 42.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -51.5% | 7.4% | 9.7% | 4.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -51.5% | 7.4% | 9.8% | 4.9% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 3.3 | 2.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Nyaa - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Nyaa pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 80 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 80.48 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 80.48 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 80.48 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 80.48 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 80.48 |
| 2026-01-01 | 2026-01-31 | 217.35 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 144.90 |
| 2025-11-01 | 2025-12-01 | 72.45 |
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 72.45 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2024-11-04 | 2024-11-30 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 64.50 |
| 2024-07-02 | 2024-07-31 | 64.50 |
| 2024-05-02 | 2024-05-31 | 64.50 |
| 2024-03-01 | 2024-03-31 | 187.63 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 123.13 |
| 2024-01-03 | 2024-01-31 | 58.63 |
| 2023-08-01 | 2023-09-30 | 58.63 |
| 2023-07-03 | 2023-07-31 | 175.89 |
| 2023-06-01 | 2023-07-02 | 117.26 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 58.63 |
| 2023-04-03 | 2023-04-30 | 226.84 |
| 2023-03-01 | 2023-04-02 | 168.21 |
| 2023-02-01 | 2023-02-28 | 109.58 |
| 2023-01-03 | 2023-01-31 | 50.95 |
| 2022-12-01 | 2022-12-31 | 152.85 |
| 2022-11-03 | 2022-11-30 | 101.90 |
| 2022-10-03 | 2022-11-02 | 50.95 |
| 2022-09-01 | 2022-09-30 | 50.95 |
| 2022-05-04 | 2022-05-31 | 20.38 |
Nyaa - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 47.75 |
| 2026-01-27 | 2026-02-20 | 2.75 |
| 2026-01-24 | 2026-01-26 | 2.54 |
| 2025-07-28 | 2025-09-30 | 0.02 |
| 2025-06-29 | 2025-07-23 | 0.02 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Nyaa, MB yra mažoji bendrija (kodą 306044483) ir vykdo restoranų veiklą. 2025 m. įmonės pajamos siekė 25,5 tūkst. EUR, o grynasis pelnas sudarė 1,2 tūkst. EUR, todėl pelningumo marža buvo 4,6%. Pajamos per metus sumažėjo 22,2%, o palyginti su 2023 m. pokytis buvo -7,1%, tad po 2024 m. piko matomas nuosaikesnis veiklos lygis. Vis dėlto bendrovė visą laikotarpį išliko pelninga: 2023 m. grynasis pelnas siekė 2,0 tūkst. EUR, 2024 m. padidėjo iki 3,2 tūkst. EUR, o 2025 m. sumažėjo iki 1,2 tūkst. EUR. Balansas per šį laikotarpį stiprėjo. Turto suma padidėjo nuo 4,3 tūkst. EUR 2023 m. iki 6,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 8,4 tūkst. EUR 2025 m., o nuosavas kapitalas pasikeitė nuo -1,6 tūkst. EUR 2023 m. iki 1,6 tūkst. EUR 2024 m. ir 2,7 tūkst. EUR 2025 m. Įsipareigojimai 2025 m. sudarė 5,7 tūkst. EUR. 2025 m. turto apyvartumas siekė 3,02 karto, o veiklos grąžą palaikė teigiamas pelningumas. Pajamos vienam darbuotojui nevertinamos, nes darbuotojų duomenų nėra.