Cayenne Service - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-05-20
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 11,429 | 25,471 | 12,394 | 19,007 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 777 | 8,560 | -3,484 | 241 |
| Grynasis pelnas | 777 | 8,130 | -3,484 | 241 |
| Nuosavas kapitalas | -73 | 8,057 | 4,573 | 4,814 |
| Įsipareigojimai | 769 | 1,126 | 1,602 | 480 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 6,380 | 5,678 | 4,976 |
| Trumpalaikis turtas | 696 | 2,770 | 456 | 291 |
| Turtas viso | 696 | 9,150 | 6,134 | 5,267 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | - | 431 | 411 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +122.9% | -51.3% | +53.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 111.6% | 88.9% | -56.8% | 4.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 100.9% | -76.2% | 5.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 6.8% | 31.9% | -28.1% | 1.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 6.8% | 33.6% | -28.1% | 1.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.1 | 0.4 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 11,429 | 25,471 | 12,394 | 19,007 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Cayenne Service - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Cayenne Service - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-03-20 | 2026-03-22 | 92.94 |
| 2026-03-19 | 2026-03-19 | 7.64 |
| 2026-03-18 | 2026-03-18 | 80.24 |
| 2026-03-17 | 2026-03-17 | 19.04 |
| 2025-10-16 | 2025-11-15 | 0.18 |
| 2025-06-17 | 2025-07-20 | 0.28 |
| 2025-02-20 | 2025-03-17 | 1.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Cayenne Service, MB (kodas 306084798) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo 19,0 tūkst. EUR pajamų, kurios, palyginti su 2024 m., padidėjo 53,4 %, ir vėl uždirbo pelną – grynasis pelnas siekė 241 EUR po 3,5 tūkst. EUR nuostolio 2024 m. 2025 m. grynojo pelningumo marža buvo 1,3 %, todėl rezultatas išliko labai nedidelis. Ilgesnė tendencija rodo, kad 2024 m. veikla buvo susilpnėjusi: pajamos sumažėjo iki 12,4 tūkst. EUR nuo 25,5 tūkst. EUR 2023 m., o pelningumas tapo neigiamas. 2025 m. matomas atsigavimas, nors pajamos vis dar buvo 25,4 % mažesnės nei 2023 m. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 5,3 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 4,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 480 EUR. Balansas buvo labai konservatyvus: nuosavo kapitalo rodiklis siekė 91,4 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,10. Turto apyvartumas sudarė 3,61 karto, ROE – 5,0 %, ROA – 4,6 %. Pajamos vienam darbuotojui buvo 19,0 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 241 EUR.