Maisto kaimynai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-05-27
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 39,320 | 76,918 | 114,153 | 384,373 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -8,784 | 4,847 | 10,389 | 832 |
| Grynasis pelnas | -8,784 | 4,847 | 9,946 | 403 |
| Nuosavas kapitalas | -8,724 | 60 | 6,069 | 6,472 |
| Įsipareigojimai | 12,340 | 7,666 | 3,660 | 54,958 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 3,254 |
| Trumpalaikis turtas | 3,616 | 3,789 | 9,729 | 58,176 |
| Turtas viso | 3,616 | 3,789 | 9,729 | 61,430 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | - | 9,350 | 27,716 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | 12,646 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +95.6% | +48.4% | +236.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -242.9% | 127.9% | 102.2% | 0.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 8078.3% | 163.9% | 6.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -22.3% | 6.3% | 8.7% | 0.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -22.3% | 6.3% | 9.1% | 0.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 127.8 | 0.6 | 8.5 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 32,767 | 54,941 | 96,592 | 36,607 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Maisto kaimynai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 124.38 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 100.53 |
| 2024-09-17 | 2024-09-24 | 17.22 |
| 2024-07-02 | 2024-07-11 | 76.24 |
| 2024-06-18 | 2024-07-01 | 11.74 |
| 2024-06-03 | 2024-06-09 | 11.74 |
| 2024-04-03 | 2024-04-09 | 76.24 |
| 2024-03-18 | 2024-04-02 | 11.74 |
| 2024-03-01 | 2024-03-11 | 11.74 |
| 2024-01-16 | 2024-01-21 | 117.26 |
| 2023-12-18 | 2023-12-26 | 58.63 |
| 2023-12-01 | 2023-12-10 | 58.63 |
| 2023-11-03 | 2023-11-09 | 115.99 |
| 2023-10-17 | 2023-11-02 | 57.36 |
| 2023-10-03 | 2023-10-09 | 57.36 |
| 2023-06-01 | 2023-06-11 | 0.01 |
| 2023-05-04 | 2023-05-14 | 0.01 |
| 2023-04-03 | 2023-04-10 | 0.01 |
| 2023-03-03 | 2023-03-05 | 0.22 |
| 2023-03-01 | 2023-03-02 | 0.01 |
| 2023-02-06 | 2023-02-16 | 0.01 |
| 2023-02-01 | 2023-02-03 | 0.01 |
| 2023-01-03 | 2023-01-12 | 50.96 |
| 2022-12-22 | 2023-01-02 | 0.01 |
| 2022-12-16 | 2022-12-21 | 1.08 |
| 2022-12-01 | 2022-12-15 | 0.01 |
| 2022-11-03 | 2022-11-07 | 0.01 |
| 2022-10-03 | 2022-10-13 | 1.07 |
| 2022-09-01 | 2022-09-07 | 101.90 |
| 2022-08-02 | 2022-08-31 | 50.95 |
Maisto kaimynai - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Maisto kaimynai pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 114 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-11 | 114.0 |
| 2026-07-31 | 2026-08-03 | 1.59 |
| 2026-06-28 | 2026-07-26 | 2.19 |
| 2026-03-29 | 2026-04-10 | 0.06 |
| 2026-02-28 | 2026-03-24 | 0.06 |
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 0.06 |
| 2026-01-29 | 2026-02-16 | 0.02 |
| 2026-01-01 | 2026-01-24 | 0.02 |
| 2025-11-28 | 2025-12-29 | 0.02 |
| 2025-10-30 | 2025-11-25 | 0.12 |
| 2025-10-02 | 2025-10-25 | 0.14 |
| 2025-06-28 | 2025-07-25 | 0.12 |
| 2025-03-28 | 2025-03-30 | 0.45 |
| 2025-03-05 | 2025-03-17 | 0.15 |
| 2025-03-02 | 2025-03-04 | 28.05 |
| 2025-02-28 | 2025-03-01 | 28.04 |
| 2025-02-20 | 2025-02-25 | 27.94 |
| 2025-02-13 | 2025-02-16 | 27.94 |
| 2025-02-04 | 2025-02-12 | 291.87 |
| 2024-11-28 | 2024-11-30 | 1468.27 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Maisto kaimynai, MB (kodas 306090655) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė €384.4K ir, palyginti su 2024 m., augo 236.7%, o per dvejus metus padidėjo 399.7%, todėl matomas itin spartus apyvartos didėjimas. Vis dėlto pelningumas smarkiai susilpnėjo: 2025 m. grynasis pelnas sudarė tik €403, kai 2024 m. jis buvo €9.9K, o 2023 m. – €4.8K. Dėl to pelno marža sumažėjo iki 0.1%. Trejų metų dinamika rodo augančias pajamas, bet ryškiai mažėjančią grąžą. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė €61.4K, nuosavas kapitalas – €6.5K, o įsipareigojimai – €55.0K. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 10.5%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 8.49, todėl balansas išlieka svertinis. Turto apyvartumas buvo 6.26 karto. Nuosavybės grąža siekė 6.2%, turto grąža – 0.7%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €38.4K, o pelnas vienam darbuotojui – €40.