Raisimera - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-09-20
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 15,470 | 115,618 | 170,818 | 238,208 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -528 | 8,276 | 10,392 | 16,190 |
| Grynasis pelnas | -528 | 7,862 | 9,845 | 15,219 |
| Nuosavas kapitalas | 10,972 | 18,834 | 28,678 | 43,897 |
| Įsipareigojimai | 47,624 | 37,552 | 81,915 | 104,361 |
| Ilgalaikis turtas | 30,188 | 22,313 | 61,928 | 90,773 |
| Trumpalaikis turtas | 28,408 | 34,073 | 35,542 | 55,955 |
| Turtas viso | 58,596 | 56,386 | 97,470 | 146,728 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 8,942 | - | 42,363 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +647.4% | +47.7% | +39.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.9% | 13.9% | 10.1% | 10.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -4.8% | 41.7% | 34.3% | 34.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -3.4% | 6.8% | 5.8% | 6.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -3.4% | 7.2% | 6.1% | 6.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 4.3 | 2.0 | 2.9 | 2.4 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 15,470 | 115,618 | 124,231 | 119,104 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Raisimera - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-08-28 | 2025-08-29 | 144.15 |
| 2025-08-19 | 2025-08-20 | 144.15 |
| 2025-08-01 | 2025-08-07 | 144.15 |
| 2025-07-16 | 2025-07-31 | 71.70 |
| 2025-07-01 | 2025-07-09 | 71.70 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 63.75 |
| 2025-01-16 | 2025-01-29 | 63.75 |
| 2024-06-03 | 2024-06-04 | 64.48 |
| 2023-09-01 | 2023-09-03 | 58.63 |
| 2023-08-01 | 2023-08-01 | 58.63 |
Raisimera - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-01-01 | 2026-01-14 | 1.18 |
| 2025-11-28 | 2025-12-30 | 0.07 |
| 2025-10-30 | 2025-11-24 | 0.07 |
| 2025-09-28 | 2025-10-22 | 0.07 |
| 2025-08-28 | 2025-09-23 | 0.07 |
| 2025-07-28 | 2025-08-21 | 0.07 |
| 2025-06-28 | 2025-07-22 | 0.07 |
| 2025-06-19 | 2025-06-20 | 546.77 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Raisimera, MB (įmonės kodas 306149491) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, įmonė gavo €238.2K pajamų ir uždirbo €15.2K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 6.4%. Pajamos per metus augo 39.5%, o per dvejus metus padidėjo 106.0%, todėl matoma nuosekli augimo tendencija nuo €115.6K 2023 metais iki €170.8K 2024 metais ir €238.2K 2025 metais. Grynas pelnas taip pat didėjo nuosekliai: nuo €7.9K 2023 metais iki €9.8K 2024 metais ir €15.2K 2025 metais. Balansas taip pat plėtėsi: 2025 metais turtas pasiekė €146.7K, kai 2023 metais jis siekė €56.4K, nuosavas kapitalas sudarė €43.9K, o įsipareigojimai – €104.4K. Nuosavo kapitalo santykis buvo 29.9%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 2.38, turto apyvartumas – 1.62 karto. Nuosavo kapitalo grąža siekė 34.7%, turto grąža – 10.4%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €119.1K, rodydamos gerą produktyvumą.