Renginių slėnis, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Renginių slėnis, MB
Įmonės kodas
306211103
PVM kodas
LT100015805713
Registracijos adresas
Vilnius, Vaduvos g. 32-31, LT-02307
Registracijos data
2023-01-04
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Renginių slėnis"
Įmonės kodas: 306211103
Adresas: Vilnius, Vaduvos g. 32-31, LT-02307
PVM mokėtojo kodas: LT100015805713
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Renginių slėnis, MB (įmonės kodas 306211103) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023-01-04. Įmonė priklauso nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui ir yra apibūdinama kaip privati nuosavybė, kurioje Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas nurodytas kaip „tik vadovas“, o įmonės dydis – mikro. Buveinė yra Vilniuje, Vaduvos g. 32-31, LT-02307, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Įregistruota veikla: S.93.29.00, kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla.
2025 finansiniais metais įmonė gavo 196,9 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 1,7 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 0,9 %. Pajamos buvo šiek tiek mažesnės nei 2024 m., kai siekė 198,9 tūkst. EUR, tačiau didesnės nei 2023 m., kai sudarė 191,7 tūkst. EUR. Pelningumas per laikotarpį sumažėjo: 2023 m. grynasis pelnas siekė 69,1 tūkst. EUR, 2024 m. – 7,5 tūkst. EUR, o 2025 m. – 1,7 tūkst. EUR. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 39,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 2,3 tūkst. EUR, o turtas – 41,6 tūkst. EUR, todėl balansas išliko daugiausia nuosavu kapitalu finansuojamas.
2025 finansiniais metais įmonė gavo 196,9 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 1,7 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 0,9 %. Pajamos buvo šiek tiek mažesnės nei 2024 m., kai siekė 198,9 tūkst. EUR, tačiau didesnės nei 2023 m., kai sudarė 191,7 tūkst. EUR. Pelningumas per laikotarpį sumažėjo: 2023 m. grynasis pelnas siekė 69,1 tūkst. EUR, 2024 m. – 7,5 tūkst. EUR, o 2025 m. – 1,7 tūkst. EUR. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 39,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 2,3 tūkst. EUR, o turtas – 41,6 tūkst. EUR, todėl balansas išliko daugiausia nuosavu kapitalu finansuojamas.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Renginių slėnis, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Renginių slėnis, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.