Pofka garage - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-01-04
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 130,742 | 158,496 | 242,435 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,381 | -23,554 | -8,068 |
| Grynasis pelnas | 2,381 | -23,554 | -8,068 |
| Nuosavas kapitalas | 2,383 | -22,283 | -30,298 |
| Įsipareigojimai | 6,770 | 41,427 | 64,242 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2,804 | 14,069 |
| Trumpalaikis turtas | 9,153 | 16,340 | 19,875 |
| Turtas viso | 9,153 | 19,144 | 33,944 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 2,393 | 2,781 | 2,669 |
| Soc. draudimo įmokos | 1,390 | 1,137 | 3,960 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +21.2% | +53.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 26.0% | -123.0% | -23.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.8% | -14.9% | -3.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.8% | -14.9% | -3.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.8 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 34,865 | 79,248 | 74,078 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Pofka garage - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-01 | 2025-07-02 | 290.70 |
| 2025-06-19 | 2025-06-30 | 218.25 |
| 2025-06-11 | 2025-06-12 | 218.25 |
| 2025-06-08 | 2025-06-09 | 218.25 |
| 2025-06-03 | 2025-06-04 | 218.25 |
| 2025-05-16 | 2025-06-02 | 145.80 |
| 2025-05-04 | 2025-05-14 | 145.80 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 72.45 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 73.35 |
| 2025-04-16 | 2025-04-23 | 72.45 |
| 2025-04-01 | 2025-04-09 | 72.45 |
| 2025-03-18 | 2025-03-25 | 76.20 |
| 2025-03-04 | 2025-03-11 | 76.20 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 3.75 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 76.20 |
| 2025-02-18 | 2025-02-28 | 3.75 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 3.75 |
| 2024-03-18 | 2024-03-19 | 58.63 |
| 2024-03-01 | 2024-03-12 | 58.63 |
| 2024-02-19 | 2024-02-28 | 58.63 |
| 2024-02-01 | 2024-02-11 | 58.63 |
| 2024-01-16 | 2024-01-28 | 58.63 |
| 2024-01-03 | 2024-01-10 | 58.63 |
| 2023-12-18 | 2023-12-28 | 58.63 |
| 2023-12-01 | 2023-12-10 | 58.63 |
| 2023-11-16 | 2023-11-29 | 58.63 |
| 2023-11-03 | 2023-11-09 | 58.63 |
| 2023-10-03 | 2023-10-12 | 58.63 |
| 2023-07-03 | 2023-07-31 | 175.89 |
| 2023-06-01 | 2023-07-02 | 117.26 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 58.63 |
| 2023-04-03 | 2023-04-30 | 58.63 |
| 2023-03-01 | 2023-03-31 | 58.63 |
Pofka garage - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-01-31 | 2026-02-21 | 0.22 |
| 2026-01-30 | 2026-01-30 | 0.27 |
| 2026-01-29 | 2026-01-29 | 346.1 |
| 2025-06-26 | 2025-06-26 | 0.46 |
| 2025-06-19 | 2025-06-25 | 0.42 |
| 2025-06-17 | 2025-06-18 | 82.43 |
| 2025-06-12 | 2025-06-16 | 82.33 |
| 2025-06-10 | 2025-06-11 | 82.01 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Pofka garage, MB (kodas 306211128) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo €242.4K pajamų – tai 53.0% daugiau nei 2024 m. ir 85.4% daugiau nei prieš dvejus metus, todėl matomas aiškus apyvartos augimas. Tačiau pelningumas išliko neigiamas: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė €8.1K, palyginti su €23.6K nuostoliu 2024 m. ir €2.4K pelnu 2023 m. Pelno marža pagerėjo iki -3.3% nuo -14.9% 2024 m., vadinasi, nuostoliai mažėjo augant pajamoms. Balanso struktūra išliko įtempta: 2025 m. turto buvo €33.9K, nuosavas kapitalas siekė -€30.3K, o įsipareigojimai – €64.2K. Turto apyvartumas sudarė 7.14 karto, rodydamas gana efektyvų pajamų generavimą iš turto bazės. Pajamos vienam darbuotojui siekė €80.8K, o pelnas vienam darbuotojui buvo -€2.7K. Apskritai 2025 m. įmonė reikšmingai augino pardavimus, tačiau ir toliau dirbo nuostolingai bei išlaikė neigiamą nuosavą kapitalą.