Kemzura, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Kemzura, MB
Įmonės kodas
306217266
PVM kodas
LT100016115419
Registracijos adresas
Kaunas, Laisvės al. 110, LT-44253
Registracijos data
2023-01-11
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Reklamos agentūrų veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Kemzura"
Įmonės kodas: 306217266
Adresas: Kaunas, Laisvės al. 110, LT-44253
PVM mokėtojo kodas: LT100016115419
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Kemzura, MB yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. ir turinti įmonės kodą 306217266. Bendrovės buveinė yra Kaune, Laisvės al. 110, Kauno m. sav., Kauno apskr. Ji priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui ir yra mikro įmonė. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas, o nuosavybės forma – privati nuosavybė, kai Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra N.73.11.00 – reklamos agentūrų veikla.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo 144,0 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 101,0 tūkst. Eur 2024 m. ir 148,3 tūkst. Eur 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 31,9 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo 20,7 tūkst. Eur, o 2023 m. – 54,8 tūkst. Eur. 2025 m. pelno marža sudarė 22,2 %. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 56,9 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 10,9 tūkst. Eur, o bendras turtas – 67,8 tūkst. Eur. 2025 m. rezultatai rodo pajamų ir pelno atsigavimą po silpnesnių 2024 m. rodiklių.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo 144,0 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 101,0 tūkst. Eur 2024 m. ir 148,3 tūkst. Eur 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 31,9 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo 20,7 tūkst. Eur, o 2023 m. – 54,8 tūkst. Eur. 2025 m. pelno marža sudarė 22,2 %. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 56,9 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 10,9 tūkst. Eur, o bendras turtas – 67,8 tūkst. Eur. 2025 m. rezultatai rodo pajamų ir pelno atsigavimą po silpnesnių 2024 m. rodiklių.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Kemzura, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Kemzura, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.