Medijų sprendimai, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Medijų sprendimai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-01-27
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 128,620 | 191,866 | 267,385 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 12,941 | 8,951 | 5,740 |
| Grynasis pelnas | 12,941 | 8,234 | 4,609 |
| Nuosavas kapitalas | 12,941 | 21,175 | 13,784 |
| Įsipareigojimai | 6,166 | 16,293 | 16,979 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19,107 | 37,468 | 30,763 |
| Turtas viso | 19,107 | 37,468 | 30,763 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 12,926 | 37,574 | 46,341 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +49.2% | +39.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 67.7% | 22.0% | 15.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 38.9% | 33.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 10.1% | 4.3% | 1.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 10.1% | 4.7% | 2.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.5 | 0.8 | 1.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Medijų sprendimai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 157.52 |
| 2026-05-18 | 2026-06-01 | 77.04 |
| 2026-05-05 | 2026-05-17 | 146.67 |
| 2026-03-17 | 2026-03-31 | 0.83 |
| 2026-03-03 | 2026-03-16 | 81.31 |
| 2026-02-18 | 2026-03-02 | 0.83 |
| 2026-02-03 | 2026-02-17 | 81.31 |
| 2026-01-16 | 2026-02-02 | 0.83 |
| 2026-01-01 | 2026-01-15 | 144.89 |
| 2025-12-16 | 2025-12-31 | 72.44 |
| 2025-12-02 | 2025-12-15 | 144.89 |
| 2025-11-21 | 2025-12-01 | 72.44 |
| 2025-11-01 | 2025-11-20 | 144.89 |
| 2025-10-17 | 2025-10-31 | 72.44 |
| 2025-10-01 | 2025-10-16 | 144.89 |
| 2025-09-15 | 2025-09-30 | 72.44 |
| 2025-09-02 | 2025-09-14 | 144.89 |
| 2025-08-19 | 2025-09-01 | 72.44 |
| 2025-08-01 | 2025-08-18 | 144.89 |
| 2025-07-16 | 2025-07-31 | 72.44 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 72.44 |
| 2025-05-19 | 2025-05-31 | 72.44 |
| 2025-05-16 | 2025-05-18 | 771.24 |
| 2025-05-04 | 2025-05-15 | 343.68 |
| 2025-04-18 | 2025-04-30 | 237.39 |
| 2025-04-16 | 2025-04-17 | 72.44 |
| 2025-02-01 | 2025-03-31 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 64.50 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-10-01 | 2024-10-31 | 64.50 |
Medijų sprendimai - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-01 | 2026-09-25 | 0.28 |
| 2026-07-30 | 2026-08-26 | 9.44 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 2.42 |
| 2025-11-28 | 2025-12-01 | 1693.08 |
| 2025-05-01 | 2025-05-24 | 0.06 |
| 2024-12-30 | 2024-12-30 | 499.54 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Medijų sprendimai, MB (kodas 306231084) yra mažoji bendrija, vykdanti reklamos agentūrų veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė 267,4 tūkst. EUR ir buvo 39,4 % didesnės nei 2024 m., o per dvejus metus augimas sudarė 107,9 %. Grynasis pelnas 2025 m. sumažėjo iki 4,6 tūkst. EUR, palyginti su 8,2 tūkst. EUR 2024 m. ir 12,9 tūkst. EUR 2023 m., o grynojo pelno marža sumažėjo iki 1,7 %, nuo 4,3 % ir 10,1 %. Tai rodo, kad pajamų augimas paskutiniais metais buvo spartesnis už pelningumą. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 30,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 13,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 17,0 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 44,8 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,23, turto apyvartumas – 8,69 karto, ROE – 33,4 %, o ROA – 15,0 %. 2023–2025 m. laikotarpiu pajamos nuosekliai augo, tačiau pelnas palaipsniui mažėjo.