Retalax, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Retalax, MB
Įmonės kodas
306232695
Registracijos adresas
Vilnius, Eduardo Andrė g. 14-5, LT-02232
Registracijos data
2023-01-25
Įmonės amžius: 3 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Krovininis kelių transportas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Retalax
Įmonės kodas: 306232695
Adresas: Vilnius, Eduardo Andrė g. 14-5, LT-02232
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Retalax, MB (įmonės kodas 306232695) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. sausio 25 d. Ji veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje ir priklauso privačiai nuosavybei, kai daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo valdo Lietuvos fiziniai ir juridiniai asmenys, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonės buveinė yra Vilniuje, Eduardo Andrė g. 14-5, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Registruota veikla pagal EVRK yra H.49.41.00 – krovininis kelių transportas.
Finansiškai įmonė 2023 m. gavo 160,5 tūkst. EUR pajamų, 2024 m. – 65,2 tūkst. EUR, o 2025 m. – 6,5 tūkst. EUR. 2023 m. grynasis pelnas siekė 114,6 tūkst. EUR, 2024 m. užfiksuotas 28,4 tūkst. EUR nuostolis, o 2025 m. – 26,7 tūkst. EUR nuostolis. Nuosavas kapitalas sumažėjo nuo 148,6 tūkst. EUR 2023 m. iki 93,5 tūkst. EUR 2025 m., o turtas per tą patį laikotarpį sumažėjo nuo 150,5 tūkst. EUR iki 93,5 tūkst. EUR. Įmonė priskiriama mikro įmonėms, darbuotojų grupė yra 1–2. Vidutinis darbuotojų skaičius buvo 4 2023 m., 5 2024 m. ir 2 2025 m.; vidutinis mėnesinis atlyginimas siekė 180,68 EUR 2023 m. ir 270,60 EUR 2024 m.
Finansiškai įmonė 2023 m. gavo 160,5 tūkst. EUR pajamų, 2024 m. – 65,2 tūkst. EUR, o 2025 m. – 6,5 tūkst. EUR. 2023 m. grynasis pelnas siekė 114,6 tūkst. EUR, 2024 m. užfiksuotas 28,4 tūkst. EUR nuostolis, o 2025 m. – 26,7 tūkst. EUR nuostolis. Nuosavas kapitalas sumažėjo nuo 148,6 tūkst. EUR 2023 m. iki 93,5 tūkst. EUR 2025 m., o turtas per tą patį laikotarpį sumažėjo nuo 150,5 tūkst. EUR iki 93,5 tūkst. EUR. Įmonė priskiriama mikro įmonėms, darbuotojų grupė yra 1–2. Vidutinis darbuotojų skaičius buvo 4 2023 m., 5 2024 m. ir 2 2025 m.; vidutinis mėnesinis atlyginimas siekė 180,68 EUR 2023 m. ir 270,60 EUR 2024 m.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Retalax, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Retalax, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.