S statybos, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
S statybos, MB
Įmonės kodas
306267881
PVM kodas
LT100015981412
Registracijos adresas
Jurbarkas, Smukučių g. 74, LT-74108
Registracijos data
2023-03-07
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "S statybos"
Įmonės kodas: 306267881
Adresas: Jurbarkas, Smukučių g. 74, LT-74108
PVM mokėtojo kodas: LT100015981412
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
S statybos, MB (įmonės kodas 306267881) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. kovo 7 d. Įmonė priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui ir yra mikro dydžio. Jos valdymas nurodytas kaip „tik vadovas“, o nuosavybė yra privati: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Įmonės adresas: Jurbarkas, Smukučių g. 74, LT-74108, Jurbarko r. sav., Tauragės apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą F.43.35.00 yra kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai.
Finansiniai rezultatai rodo, kad 2025 m. pajamos sudarė 86,2 tūkst. Eur, palyginti su 24,6 tūkst. Eur 2024 m. ir 143,6 tūkst. Eur 2023 m. 2025 m. grynasis pelnas siekė 1,5 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo patirtas 2,7 tūkst. Eur nuostolis, o 2023 m. uždirbta 11,6 tūkst. Eur pelno. 2025 m. pelningumo marža buvo 1,7 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 10,4 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 2,3 tūkst. Eur, o turtas – 12,7 tūkst. Eur. Vidutiniškai įmonėje 2023, 2024 ir 2025 m. dirbo po 1 darbuotoją; darbuotojų rodikliai šiuo metu fiksuojami ir 2026 m. so far in 2026.
Finansiniai rezultatai rodo, kad 2025 m. pajamos sudarė 86,2 tūkst. Eur, palyginti su 24,6 tūkst. Eur 2024 m. ir 143,6 tūkst. Eur 2023 m. 2025 m. grynasis pelnas siekė 1,5 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo patirtas 2,7 tūkst. Eur nuostolis, o 2023 m. uždirbta 11,6 tūkst. Eur pelno. 2025 m. pelningumo marža buvo 1,7 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 10,4 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 2,3 tūkst. Eur, o turtas – 12,7 tūkst. Eur. Vidutiniškai įmonėje 2023, 2024 ir 2025 m. dirbo po 1 darbuotoją; darbuotojų rodikliai šiuo metu fiksuojami ir 2026 m. so far in 2026.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie S statybos, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie S statybos, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.